Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha két hónapon át,500 kalória...

Ha két hónapon át,500 kalória körül eszek, akkor kb. mennyit fogok lefogyni?

Figyelt kérdés

Zöldségekre,gyümölcsökre,esetleg húsra gondolok.

95 kg vagyok(F)

És azt ne írjátok,hogy ha 2 hónap után bezabálok,akkor visszahízom,mert tudom,oda fogok figyelni.


2015. febr. 3. 09:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,nem kötekedni akartam,csak megtudni,hogy tényleg segíteni akartok e.

Tehát, figyelek a kalóriaszámra+futok 1 héten 5x..és ennyi lenne az egész? Mennyi idő után fog látszódni a változás?

És elolvasom azt a könyvet is kösz.

2015. febr. 3. 11:57
 12/17 anonim ***** válasza:

"Ez olyan irritálò..valaki le akar fogyni,és egyből negativ kommenteket kap."


Nem írhatunk pozitívat egy ilyen hülye ötletről, amivel csak tönkreteszed az egészséged. De ezt nyilván te is tudtad, hisz ellenkező esetben nem írtad volna oda az utolsó mondatot.

2015. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kezdd el, és érezni meg látni fogod.


megjegyzés: nagyon rossz látni, mennyien akarnak koplalással fogyni, és sokan úgy, hogy nincs is miből, fiatalok, jóformán gyerekek is, és el nem tudom képzelni, ki lehet az a barom, aki kitalálta és terjeszti, hogy ez a módszer jó és egészséges

2015. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne koplalj! Hagyd el az egészségtelen ételeket, szerintem úgy is tudod mik ezek, a csapból is ez folyik. (sütemények, bármi cukros, üdítőitalok, péksütemények, fehér kenyér, gyorskajálda, olajban kisült ételek, tészták...)

A legjobb ha számolod a tápanyagokat is. Vannak neten kalkulátorok ahol a kalóriától kezdve mindent ki tudsz számolni.

Meg ha bírod a futást az kitűnő. Amikor ráérsz Menj el, legyen a napi rutinos része.

Menni fog, sok sikert :)

2015. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tudod, milyen kevés az az 500kalória? Előbb nézz utána, mielőtt ilyenre adod a fejed.

55kg vagyok, 1600kalória körül estem, ennyi kell, hogy ne éhezzek.

2015. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha írsz nekem üzenetet, nagyon szívesen segítek neked összeállítani egy tervet. :)
2015. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen többféle tápanyagra van szükségünk, egyoldalúan sem szabad táplálkozni, felborul az egyensúly. Még csokit is lehet enni, de mértékkel, és nem akármilyent (a kakaó szárazanyagtartalomra ajánlott odafigyelni, amire ezt nem írják rá, azt kapásból el is felejtheted), a sötét csoki étvágycsökkentő hatással bír (plusz hasonló hatása van, mint a kávénak, tapasztalatból írom), meg van még pár jótékony hatása, de nem szabad sokat enni sem belőle. 1-2 kocka egy nap elég.

A cukortartalmú dolgokat nem kell teljesen elhagyni (ide tartoznak a gyümölcsök is), de tarts mértéket, a túl kevés és a túl sok is káros (cukorbetegség két véglet, se a túl sok, se a túl kevés nem jó, de ez nem csak a cukorbetegeket érintheti, itt is egy egyensúlyt kell tartani, és jó, ha mindig van nálad szőlőcukor).

2015. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!