Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izzasztó nadrág, ér valamit?

Izzasztó nadrág, ér valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Használt már valaki izzasztó nadrágot? Először fogyasztó övre gondoltam. Nem rezgős... Hanem ami neoprén anyagból van, de nem ártana a fenekemből is fogyni, így inkább a nacira szavazok. Olvasgattam, a fórumokon azt írják, hogy krémekkel, több órát viselni segít.


2010. febr. 11. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
az ilyen dolgok a fogyásban NEM segítenek. helyi fogyás nincs. diéta és sport.
2010. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Naná! Jól belebüdösödsz. Inkább egyél kevesebbet!
2010. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Edzéshez használva jobban izzadsz.sztem jók az ilyesmik és nem büdösödsz bele nyugi.én a a derekam köré tekerhetőt használom és úgy csinálom h a pólóra teszem rá h ne irritálja a bőröm. tényleg jó, én szeretem és a környezetemben többen használják, de még senki sem panaszkodott arra h bebüdösödne vagy ilyesmi...
2010. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%

Nem ér semmit...


Mennyire nevetséges ez :))) Tényleg... fogyasztó öv, meg nadrág... mi van???? Ezek a dolgok nagyjából a jóslás, kártyavetés és auradiagnosztika szintjén vannak... aki tudatlan beveszi.

2010. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Ezek nem fogyasztó nadrágok meg övek hanem izzasztóak. olyan anyagból vannak, melyek elősegítik, hogy izzadj, így hatékonyabb lesz az edzés. szóval a 3.kkal érteke egyet.
2010. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
És nektek miért jobb ha jobban izzadtok? Edzés után úgy is visszaveszitek azonnal a távozó folyadékmennyiséget. Értsétek már meg páran, hogy fogyni kemény és szigorú diétával és edzéssel lehet. Ha a párezer forintos kínai vackok érnének valamit, akkor nem azt vennék meg az emberek a 10 ezer forintos kondibérlet és a méregdrága biokaják helyett?
2010. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

13.21, hagyd, úgysem fogják megérteni... Még nem tűnt fel nekik soha, hogy az összes ilyen sz@rt úgy adják el, hogy hozzáteszik "természetesen nem helyettesíti a helyes diétát, meg a mozgást!" Konkrétan ugye ettől fog fogyni bárki is... Arról nem beszélve, hogy ugye helyi zsírégetés nincs... mert a zsírraktár egy komplex dolog, olyan, mint egy üveg víz... Próbálja már meg valaki kiini csak a bal alsó sarkából a vizet! Na ugyanígy nem lehet csak egy testrészről fogyni...

Érdekes módon az elmúlt 15 évben mióta sportolók felkészítésével, valamint átlagemberek edzésével, és egészséges életmódjával foglalkozom, még soha nem találkoztam olyannal aki tudja hogyan működik az emberi test, és ezzel egyetemben ne röhögte volna ki az összes ilyen rázó, izzasztó, fogyasztó hülyeséget... Amúgy meg hagyni kell a birkákat, inkább én is ilyet fogok gyártani. A lusták úgyis mindig a rövidebb utat fogják keresni, soha nem fognak kihalni ezek dolgok.

2010. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sok nő fordul edzőjéhez ezzel a kérdéssel, és még többen vannak, akik kérdezés nélkül csavarják magukra a fóliát és zörögnek benne futás vagy torna közben. Tény, hogy a betekercselt területen intenzívebb lesz az izzadás, de amitől ilyenkor megszabadul a szervezet, az csupán víz. Amit az első pohár vízzel azonnal pótolunk, és ez így is van rendjén. A termelődő hő egyáltalán nincs hatással a zsírpárnákra, csak a helyi izzadást fokozza. Természetesen ennek megvan az az előnye, hogy serkenti a méreganyagok távozását a szervezetből, de ha a fogyás a cél, ez bizony nem jó megoldás. Ugyanez igaz a szaunázásra is, ott is víz távozik az izzadással, amit nagyon fontos mielőbb pótolni.
2010. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Árulja már el nekem valaki, hogy attól, hogy jobban izzadsz miért lesz hatásosabb az edzés. Jaj, hagyjuk már ezeket a népbutító dolgokat. Kérdező, csak gondolj bele, ha ezektől a szaroktól lehetne fogyni, akkor már mindenki sovány lenne.
2010. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Szia!

Először is tisztázzuk, hogy izzasztó és nem fogyasztó öv. Helyi fogyás valóban nem létezik, és egyetértek: csak a diéta és a sport!:)

Ami pedig azt illeti, aki úgy gondolja, hogy semmi értelme nincs az ilyen öveknek, az mielőtt ír, gondolkodjon egy kicsit. Ugyan is hasznos, de nem a tartós fogyás elérésére szolgál. Első sorban az izmok melegen tartására való. Aki hideg időben is kint edz annak ez segítség. Másrészről mi is hasznát vesszük a küzdősportban, akkor amikor fogyasztunk. Hangsúlyozom ez NEM tartós fogyás, hanem vízveszteség,ami csupán a mérlegelésig tart...:) Zsírégető és alakformáló hatása nincs! Tehát haszna van, csak az emberek nem tudják, hogy mire kell használni!

2010. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!