Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izzasztó nadrág, ér valamit?

Izzasztó nadrág, ér valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Használt már valaki izzasztó nadrágot? Először fogyasztó övre gondoltam. Nem rezgős... Hanem ami neoprén anyagból van, de nem ártana a fenekemből is fogyni, így inkább a nacira szavazok. Olvasgattam, a fórumokon azt írják, hogy krémekkel, több órát viselni segít.


2010. febr. 11. 12:42
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Az izzasztó nadrág fokozza az edzés hatékonyságát. Hatása hasonló a szaunához. Felszabadulnak a méreganyagok, a zsír és a megivott folyadékkal távoznak. Én egy törülközőt csavartam a hasamra, arra pedig nylon zsákot, amikor felüléseket végeztem, ezzel idéztem elő ugyanezt a hatást. Saját tapasztalatom, hogy elősegíti a fogyást persze csak az edzés és a diéta mellett.
2011. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A neoprén anyagból készült nadrágok és övek megtartják a hőt így az edzés során felmelegíti az izmokat és puhítja a zsírt. Ami kellő mozgás mellet könnyebben eltávozik a szervezetből.
2012. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 p.zsu válasza:
100%
Fogyasztó hatást intenzív edzés és kardió mozgás közben vált ki ,azáltal, hogy a zsírszöveteket fellazítja és így a felesleges zsír könnyebben távozik a szervezetből.
2013. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Köszönjük, kedves okoskodók, akik ugyanúgy a netről szedték az infókat mint a kérdező. Most szeretnék megszólalni, mint aki ért is hozzá (biológiai tanulmányokat folytatok egyetemen). Ez a nadrág úgy hat, hogy nem hagyja távozni a hőt, ezért helyileg olyan hőmérsékletet teremt, ami fokozza az izzadást. Az izzadással valóban kijön a víz, de vele együtt a bőr rétegeiben lerakódott méreganyagok is, amik köztudottan a narancsbőr kialakulásáért felelősek. A magas hőmérséklet kellemes velejárója, hogy ha minimálisan is, de piszkálni kezdi a zsírréteget, ahogy minden szilárd zsírfajta olvadni kezd melegben. Csodát nem kell várni tőle, de diéta és rendszeres kemény sport mellett hasznos lehet. Ha nem tartod kényelmetlennek, akkor edzés közben is viselheted, így még nagyobb a hőfok, még jobban izzadsz, még nagyobb az esélye, hogy zsírt is égetsz. Ha edzés közben fáradsz, sose állj meg, esetleg csökkentsd a tempót. Ha megállsz, lelassul a keringésed, az izmaid pihennek és megint 20 percedbe fog telni, mire újra bemelegedsz.
2013. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én most vettem ilyen szivacs nadrágot, tényleg lehet izzadni benne. egy hónapig itthon viselem, aztán meglátom a méretbeni változásokat. már kapni 4700-ért is, nem muszáj a tévéreklámban levő 13 ezer ft-osat megvenni.
2015. márc. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
" A testmozgás ideje alatt viseljük az izzasztó nadrágot. Ezek a nadrágok általában neoprén anyagból készülnek, így a sport alatt keletkezett hőt, a nadrág agában tartja majd. A hő hatására az érintett területeken a vérkeringés fokozódik majd, a salakanyagok ürülése felgyorsul, a szövetek között felgyülemlett víz pedig eltávozik. Ennek köszönhetően már akár közvetlenül a sporttevékenység után is, néhány centiméternyi fogyás észlelhető lesz. Érdemes a nadrág alá valamilyen karcsúsító, zsírégető, vérkeringést fokozó krémet is felkenni. Így a cellulitos területek nagysága is jelentősen le fog csökkenni, rendszeres alkalmazás mellett."
2020. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Látom régen is sok rosszindulatú, okoskodó ember volt.


Nem hülyeség, nekem az orvos és az edző is ajánlotta. Nem a legdrágábbat vettem, sőt még elég olcsó is volt de nekem bevált. Sokkal hatékonyobban fogytam, és nem lett narancsbőröm. Persze ha egész nap otthon ülsz benne és várod a fogyás akkor az nem fog működni.

2023. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Senki NE vásároljon a slimsecret.hu oldalról!

Fogyasztó öveket,ruhákat árul!

Nem megbízható Cég!(Román)

1hónapja hitegetnek hogy vissza utalják a vételárat,de persze,hogy nem utaltak!Ma írtam a Fogyasztóvédelemnek hogy segítsen vissza szerezni a pénzt!

nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!