Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék,17/f vagyok,...

Fogyni szeretnék,17/f vagyok, nincs rajtam sok felesleg,182cm-hez 77-78 kg vagyok. Ezt szeretném leadni. (? )

Figyelt kérdés
Kiszámoltam a kalkulátorral,hogy mennyi kalóriára van szükségem,és hogy mennyi kell ahhoz,hogy fogyjak,ha ezt betartom,és abszolút nem iszok kólát,meg hasonlókat,hatékonyan tudok fogyni? Sportolásra nincs lehetőségem sajnos. Az úszógumik,és a cici ami nagyon zavar. Szóval ilyen korban,lehet viszonylag gyorsan fogyni? Tényleg csak néhány kilóról lenne szó. (4-5), és ezt minél hamarabb leadni.
2015. febr. 12. 16:29
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha a diétád tuti biztosan jó akkor van esélyed de akkor valoszinűleg lógni fog ott minden de ha neked ugy jó akkor nem szólok bele. Viszont ha nem jó akkor tanácsolom hogy mondjuk a sulidba biciklizz vagy hazafelé tegyél egy nagyobb kört akár sétálva vagy biciklivel. De a legjobb ha súlyzós edzésezel is. És nem kell kondiba járni ezt otthon is meglehet oldani. Mondjuk nem tudom miert mondtad h nincs legetoséged. Ha mindent betartasz akkor is kell nagyon minimum2 hét hogy látszódjon egy kis eredmény. Szurkolok neked hogy sikerüljön!! Remélem segítettem :)
2015. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!