Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikorra fogok így lefogyni?...

Mikorra fogok így lefogyni? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval napi 1200-1300 kalóriát viszek be,aztán napi 1óra kardio tornával olyan 500-550et el is égetek (számìtásaim szerint).167cm vagyok és 72-73kg.Aztmondják az első hónap a legnehezebb mert akkor nem indul még el a fogyás.Ez így van? Csak mert Jólenne egy 5kg-ot ledobni nyár elejére (ballagási ruha,rövudujjú pólók stb feszélyező dolgok).Sikerülhet?Vagy ne is álmodozzak?

2015. febr. 18. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
nyilván sikerülhet, csak szigorúnak kell lenned magadhoz! en mondjuk a botanical slimminget szedem, étvágycsöknnető, azzal fogtyam több mint 15 kg-ot.
2015. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A koplalással csak az fog sikerülni, hogy izomból fogysz, ami azt jelenti, hogy löttyedtebb leszel, mint voltál. Arról nem is beszélve, hogy utána meg zsírban visszaszeded amit izomból fogytál, szóval még rosszabb...
2015. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 kiló nyárig lemegy, de vigyázz ezzel a kalóriamatekkal. Ha túlságosan kihajtod a szervezeted, akkor az visszaüt. A szervezet a saját fenntartására is elhasznál kalóriát, és több kellene, mint amennyit te hagysz neki. Ne éheztesd ki magad!
2015. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A koplalásból meg már tanultam.Egy év alatt lement 20 kiló...Azóta a fele vissza is jött (azt kellene most tornával ledolgozni,meg persze helyes étrenddel),az izomzatom meg eltűnt :D
2015. febr. 18. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor most miért koplalsz? 1200 kalória szerinted nem az?
2015. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nemhiszem,hogy az lenne.Javìts ki ha tévedek.Szénhidrát,fehérje,zsìr is belekerül a szervezetembe.A "többször kevesebbet' aranyszabályt is betartom és vígan kijövök az 1300kalóriából.A koplalás nálam napi egy kiflivel kezdődött.
2015. febr. 18. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
én is a meizitanggal fogyókúrázom, és végre találtam egy olyan szert, aminek használatával végre nem az izomból fogyok hanem ténylegesen a zsírból, ami nekem elég fontos, férfi létemre!
2015. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!