Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet magamat motiválni...

Haver13 kérdése:

Hogyan lehet magamat motiválni fogyókúrára?

Figyelt kérdés
Valaki tudna ezzel kapcsolatban tanácsokat adni? :\

2015. febr. 19. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

vékonyabb lábon kevesebb ideig tart a gyantázás, ezért nem fog olyan sokáig fájni:D esküszöm, hogy ez engem motivál!:D


amúgy az, hogy gyönyörű alakkal bármelyik pasit meghódíthatod, egészséges leszel, mindenki irigykedni fog rád, az a csaj, akit utálsz, mert rohadt szép pedig le lesz alázva, ha beállítasz bomba alakkal:D

mellesleg pedig sokkal ellenállóbb leszel, jobbkedvű és az agyműködésed is felgyorsul, ergo okosabb leszel:)

2015. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

ja és még valami: nem leszel egy undorító hájas koca, akinek a hurkái úgy néznek ki az edzőleggingsben mintha két segge lenne.


engem ez motivál a legjobban. de tényleg.

2015. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
fényképezd le magad és nyomtasd ki, majd tedd olyan helyre ahol mindennap látod.
2015. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor reggelente tornáztam is (amit egyébként nagyon nehezen építek be a napirendembe, nem is folyamatosan), akkor aznap könnyebb volt ellenállni a kísértéseknek, nehogy az legyen a vége, hogy "kárba vesszen a szenvedés:("


Aztán ahogy megindul a fogyás, jönnek a sikerélmények, akkor motivál az. Amikor közel kerülsz egy részcélhoz, akkor meg az (én úgy 10-15 kg-t akartam leadni, az első részcélom 7 kg volt, a második még 5, a harmadik még 2, a többit majd meglátjuk... esetleg még 3-5, de nem biztos, hogy szükségét érzem majd. Így mondjuk havonta (ami elég jól belátható időtáv) van egy cél és van egy "pipa".

2015. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :D
2015. febr. 19. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

csináltatsz egy kislabort,méretsz egy testzsírszázalékot,aztán a kapott adatok értelmezése után megnézed,hogy miket okozhatnak,milyen egészségügyi problémák lesznek hosszabb távon a kapott adatok fényében.

főleg a vércukormérés,rezisztencia mérés és a testzsír mérés lehet motivációs hatású.

2015. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én kerestem egy képet egy számomra gyönyörű nőről és kitettem a monitorom mellé. Naponta többször ránézek, vagyis egész nap a látóteremben van. Úgy akarok kinézni. :) Ez segít, amikor ennék egy csokit vagy feladnám a diétát. :) Már 17kg-t fogytam. :) A ruháim kezdenek lógni rajtam, változik az alakom rendesen. :) A másik szintén a részcélok kitűzése. X. napja nem ettem csokit, X+n a következő cél. Y napja tartom a diétát, Y+n nap a cél. 17kg-t fogytam, 20 kiló a következő cél. :)
2015. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hogy sokan sikerrel jártatok, remélem én is győzni fogok :)
2015. febr. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!