Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebben a formában úszással...

Azleey kérdése:

Ebben a formában úszással lehet fogyást elérni?

Figyelt kérdés

Kalóriaszámlálással eddig már 2kg-tólsikerült megszabaldunom egy hónap alatt. Persze volt hogy átléptem a korlátaim nem kicsit :D Most elkezdek úszni járni mivel a futást nagyon nem szeretem . Heti 3x mennék (2x 1.5-2 óra, 1x 3/4 -1 óra) nem gyors tempóban . És emelett még hetente egyszer járok néptáncra is ami ált.2 óra .És még itthonra tervezek valami erősítés félét,de ez még nem biztos . Kg-ban annyira nem fogok fogyni azt tudom de a "változás" észre vehető lesz az alakomon. Lehetőleg olyan adjon választ aki úszik vagy úszott . Köszönööm.

17/L 165cm/66kg


2015. febr. 23. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy a napi kalória bevitelem 1500 körül mozog .Az úszás pedig esti ,késő délutáni tevékenység a tánc is ezért nem eszek utána semmi maximum egy kisebb mandarint .
2015. febr. 23. 22:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! En versenyszerűen úsztam. Elosezor az alakodon fog meglatszodni az eredmény majd a sulyodban is. En azt ajánlom , hogy ne csak lassan usszal ha nem néha erosits is bele. Sokat labaz es a gyorsot, mellet reszesitsd előnyben. 16/L ha van meg kerdesed szivesen segitek, irj privit
2015. febr. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én másfél éven keresztül heti ötször másfél-két órát úsztam.

Az alakomon nagyon szépen látszott a változás: szélesebb váll (ez nagyon rám fért, mert körte alkatom van sajnos), vékonyabb derék, egyenesedett a hátam...), viszont a súlyom sajnos nem csökkent tőle semmit.

29/N

2015. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És látható változást kb.mikor érem el? Nyárig szeretnék valahogy kinézni..És 10 kg felesleg tuti van amit meg kéne formálni vagy leadbi. köszönöm a válaszokat :))
2015. febr. 24. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!