Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjon egy 13 éves?...

Hogy fogyjon egy 13 éves? Hatékonyan?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, tesi heti 5x van, de nem mindig aktív :/ Nem vagyok túl kövér, de nem is vékony, és mondjuk egy 5 kg-t lekéne adnom...alacsony vagyok 148 cm és 43 kg körül. Osztálytársaim 158 cm 44 kg (átlagosan). Tudom hogy koplalni nem szabad kiskorúnak, mit alánlotok napi étkezésnek? Egy kicsit kevesebbet fogok enni, azt tudom. És milyen torna lenne jó? Szeretek mozogni, hajlékony is vagyok, anyukámmal néha szoktam callaneticsezni, beszálljak rendszeresen? A nővérem ekkor hízott el, és én nem szeretnék egyátalán (érzem hogy hízok). SOS. A mellem kicsi, szóval abból nem szeretnék leadni :D

A normális válaszokat előre köszönöm :)



2015. márc. 2. 19:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
( az előzőt az 54%-nak mondtam)
2015. márc. 3. 21:56
 12/18 anonim ***** válasza:

utoljára írom: 13 éves vagy, fejlődő szervezet, nincs szükséged fogyókúrára, mert csak tönkreteszed magad...

egyél egészségesen és sportolj, nincs más titka az egésznek

2015. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
1-2 kg-tól nem lesz semmi baja. Ha ez így lenne akkor tele lenne a világ szőrös 13 évesekkel.
2015. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szóval akkor aki le akar adni pár kilót annak rögtön tönkre megy a hormon háztartása, elkezd szőrösödni, és átváltozik férfivá nem? Mert te most ezt akarod beadni nekünk. olvastál pár mondatot az alacsony testzsír veszélyeiről egy tinimagazinban és máris szakértőnek hiszed magad?
2015. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hol írtam ilyet? :)
2015. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
mint mondtam, nem akarok fogyni!!!! hanem tartani magam, mert az emberek 90%-a hetedikben hízik el.
2015. márc. 4. 17:53
 17/18 anonim ***** válasza:
senki nem hízik el 7.-ben, hanem változik a teste, nőiesedik, férfiasodik..
2015. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
hát, a mi sulinkban, és az utcán is elég sok embert látok akin van egy kis felesleg. Persze az alakjuk is formáldódi, de sokan képesek elhízni, és az már annyira nem szép...
2015. márc. 4. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!