Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 3 hónap...

Hogyan fogyhatnék 3 hónap alatt 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Az étkezésemen nem nagyon tudok variálni, elég egyhangú mert csak rizs, csirke és zöldség, de kevés más dolgot szeretek és nem tudok mást főzni.

Most 167 cm vagyok, és ehhez 63 kg. Ez nem látszik rajtam, ma mikor ráálltam a mérlegre sokkot kaptam. Tavaly óta híztam 10 kg-ot. Nem, nem a mérleg rossz sajnos.

Jelenleg semmit nem sportolok, de ma már voltam futni kétségbeesésemben. Mindjárt itt a nyár, én meg úgy fogok kinézni mint egy bikinis koca.

Az a tervem, hogy minden másnap futok, de ez feltételezem kevés lesz. Mit csináljak, hogy lefogyjak?


2015. márc. 18. 19:40
 1/3 anonim válasza:
Keress neten mas dietakat, es keruld a zsiros eteleket. Iratkozz be valamilyen edzesre, lehetoleg jo kis izzadosra:D es a futas az jo otlet:)
2015. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én nyáron fogytam 12 kg-t kb 6 hét alatt de kb úgy hogy nem is koplaltam... mondjuk az édességet totál kiiktattam, és vacsira valami könnyűt ettem, ehhez kétnaponta bringáztam, kb 20-25 km-t.
2015. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én pont 1 hónapja kezdtem el fogyózni most - 5 kg nál tartok ! Ugyanazokat ezsem mint eddig csak a negyedét.! Az édességet nagy ívbe elkerülöm.! Reggelente frissen facsart langyos citromlevet iszok! Ez nagyon jól beindítja a fogyást :) Egy nap 2-3 szor eszek! Valamint szobabiciklizek napi 1-1,5 órát! Valamint itt van már a jóidő ebéd után párommal szoktunk sétálni 3-4 km-t kb :) ( futni nem igazán szeretek) !
2015. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!