Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Ötletek?...

Fogyni szeretnék! Ötletek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék. Sosem voltam az a modellalkat, de már foglalkoztat az, hogy hogy nézek ki. Van rajtam pár kiló felesleg, amit le lehet adni. Hamarosan itt a nyár, és a strand, fürdőruha meg hasonlók, viszont én nem szívesen veszek fel fürdőrucit, mert szerintem nagy hasam és combom van. Próbálok nem enni kenyeret, de a suliba nem nagyon tudnék mást vinni. Naponta egy-két szelet kenyeret eszek meg, ami szerintem sajnos sok :(

De ezt csak a suliba eszem. Itthon eszek zöldségeket, és minden este meg eszek egy almát is. Este hat után már nem szoktam enni, sőt arra is figyelek, hogy délután négy óráig egyek, aztán utána inkább gyümölcsöt eszek, és vizet iszok. A suliba is mindig vizet viszek inni, szóval minden nap megiszok fél literrel, plusz még amit itthon is.


Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen életeket egyek, mit mozogjak? Nem nagyon akarok már semmilyen sportba beiratkozni a suliban, mert 2 hónap van hátra és nem tartom valami jó ötletnek.


Itthon milyen tornagyakorlatokat tudnék végezni, amit nem minden nap kell, mivel ott van a suli is.?


Bárki bármiben tudna segíteni kérem segítsen, mert nem akarok ilyen túlsúlyos maradni..:D

Köszönöm előre is:)



2015. márc. 26. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Tényleg sok napi pár szelet kenyér. Főleg azoknak akik érzékenyek rá, úgy nehéz fogyni és egészségtelen is sajnos.


Én a paleo étkezést ajánlom neked is, tiszta, egyszerű. Legrövidebben annyit, hogy tisztítsd le az étrendedet zöldségekre és húsfélékre.


Legyél kritikus, a panírozott hús az nem hús, hanem lisztes hús.


A szójás hússzerű izé nem hús, hanem adalékanyagos szójás húsutánzat. Ilyen apróságok miatt érdemes átgondolni mit is eszik az ember.


Én elhagynám a kenyeredet a suliban, ha normálisan reggelizel (zöldségek, tojás, húsétel, szalonna) akkor elég csak zöldségeket vinni a suliba (vagy az almát), amíg fogyni kellene addig a gyümölcsöket, esti gyümölcsözést én nem tartom jónak. Az is cukor, még ha nem is túl sok. Na persze olyan nagy baj nincsen vele.


Igazából személyre szabva, ha reggel van egy komplett étkezésed zsírral, fehérjével, nap közben megéhezel elrágcsálsz zöldségeket (dobozkában lehet vinni, de sülthusit is be lehet tenni melléjük) akkor utána már otthon elég a 6 órai 'vacsorád' és tulajdonképpen többet nem is kellene enni.


Persze lehet vacsorázni is, ugyan úgy valami finom zöldséges ételt (például kókuszzsíron párolt karalábé, zeller, cékla egy kis szalonnával ízesítve).


Az inzulinszintedre kell figyelned, nyilván nem méregeted de tudatosan: a kenyérevés megemeli, zsírosodást okoz. A zöldségek, zsír nem emelik meg, a fehérjék (hús) kis mértékben emelik meg.


Ezt felejtik el a fogyózók valamiért :)


Szerintem sportolj, menj el boxolni :)

Vagy fegyencedzés gyakorlatait kezdd el csinálni, minél többször, a mozgás jó :)


Vagy sok lány szereti a bodyrock TV edzésvideókat, tulajdonképpen ezeket én is jónak találom, jó kis erősítések, változatosak.

2015. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2015. márc. 26. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!