Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás után a visszahízást,...

Koplalás után a visszahízást, hogy lehet elkerülni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Elvileg úgy, hogy a tested normális, egészséges működésére törekszel. Ugye a hízás nem egészséges működés, folyamat.


Na most, a koplalás sem az, attól függ mennyire hízik valaki, hogy mennyire beteg az anyagcseréje és milyen az életvitele. Próbálj ketogénezni, fokozatosan emelt kalóriamennyiségekkel, hátha így nem kapja vissza magára a szervezeted a korábbi zsírmennyiséget

2015. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy gyorsítod az anyagcserédet (amit a koplalás teljesen lelassított) izomnöveléssel és intervall edzésekkel.
2015. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én három hónap koplalás után tértem vissza a normál étkezésre (nem arra amit előtte csináltam, hanem normálisra, nem ugyanaz!). Oda kell figyelni arra, hogy minőségi ételeket egyél és, hogy ne edd túl magad. Ha rendesen betartod, hogy nem zabálsz és nem eszel vackokat, akkor nem fogsz visszahízni. Én utána több mint fél évig gyönyörűen tartottam a súlyomat különösebb odafigyelés nélkül, csak aztán jött egy komolyabb probléma az életembe, és mivel stresszevő vagyok, így elkezdtem hízni. A kulcs tehát, hogy folyamatosan figyelj oda magadra, mérd a súlyod és ha elindulsz fölfelé akkor ne legyints rá, hogy "áh, belefér".

Nekem ez a tapasztalatom.

2015. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

semmi képpen ne koplalj. baromira nem célravezető. én pl a fogyókúrám elején mindig zöld teát ittam, minden nap, tény, hogy néha meghajtott, de hát istenem. legalább használt. meg a citromos, gyömbéres víz is.

a kérdésre válaszolva, nem hinném, hogy el lehet kerülni, biztos, hogy visszajönnek azok a kilók.

2015. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó látszik, hogy nem tapasztalatból beszél. Aki nem koplalt soha, az ne írogasson már hülyeségeket.

Nem a koplalás abbahagyásától hízik vissza valaki hanem a zabálástól. Egyáltalán nem biztos, hogy vissza fog hízni, ha pedig igen, az nem attól lesz, hogy előtte koplalt.

2015. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig a koplalás okozta anyagcserezavarok kihatással lesznek később is a testére.. Biológia ez is.
2015. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugy,hogy nem koplalsz.
2015. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!