Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok,88 kg, és le...

14 éves vagyok,88 kg, és le szeretnék fogyni. Hogyan kezdjem el, mit csináljak? (diéta stb)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 20:04
 1/3 anonim válasza:

A fehér kenyeret feletsd el, helyette egyél teljes kiőrlésűt,mindig reggelizz, egyél sok gyümölcsöt,zöldséget.

Ha még nem sportolsz akkor kezdj el.

2015. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy legyen kitartásod végig csinálni először gondold át az egészet, mert különben 1 hét után felfogod adni.

Először az étkezéseden kezdj el változtatni, mert ez teszi ki a fogyás 70%-át, ha megszoktad ezt akkor kezdj el sportolni.

Olyat soha ne csinálj, hogy nem eszel. 3 óránként egyél.

Ez az egész fogyókúra nem abból áll, hogy salátát eszel salátával. Rengeteg mindent megehetsz, mert főként a mennyiség a lényeg.

Leírok pár dolgot, hogy mit ehetsz.

Reggeli: zabkása gyümölcsökkel, kis fahéjjal, tojás, gyümölcsturmix, teljes kiőrlésű kenyér csirkemell sonkával

Tízórai: valamilyen gyümölcs vagy natúr joghurt egy kis fahéjjal ízesítve

Ebéd: saláta egy kis csirke/pulyka hússal, akármilyen főtt étel csak arra figyelj, hogy a diétás változatot készítsd el, rizs vagy édesburgonya csirkemellel, párolt zöldséggel

Uzsonna: natúr joghurt, abonett csirkemellsonkával, cottage cheese

Vacsora: görög saláta, natúr joghurt vagy kefir egy kis gyümölccsel esetleg valamilyen müzlivel (nem a cukros nesquik-kel), hal/csirkemell egy kis rizzsel.

Itt egy oldal, ahol megtudod nézni, hogy elfogyasztottad-e a megfelelő mennyiséget a tápanyagokból egy nap folyamán. [link]


Sportnak először a kardiót, futást (leghatékonyabb és legolcsóbb), és a bicklizést ajánlom.

Aztán ha elérted a célodat, akkor elkezdhetsz erősíteni.


Azt ajánlom, hogy ne azt tűzd ki most azonnal célodnak, hogy te 20 kg-től megakarsz szabadulni, hanem szépen apránként.

2015. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig úsztam,táncoltam,de az étkezésre nem figylemtem nagyon.Köszi a válaszokat!
2015. ápr. 8. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!