Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok a hasamról mert...

Fogyni akarok a hasamról mert a combjaimmal nincs semmi baj de a hasamon van felesleg hogyan lehet gyorsan de még is hasznosan le fogyni hogy egy hónap múlva ne szedjem vissza?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
bonyolult lenne ez neked kittike,mert kellene hozzá kiszámolt étrend,időzített evés,rendszeres edzés,ezért inkább hagyjuk ezt jó.
2015. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most pocakosító életmódod van, változtass: szálkásító táplálkozás / étrend, rendszeres, értelmes testedzés. Így lehet fogyni, eltüntetni a pocakot, jó formában maradni :)
2015. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy alap egészséges, szálkásító étrend nem olyan bonyolult mint 1. válaszoló utalt rá.
2015. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. neked annyit hogy akármire képes vagyok

2. 3. nagyon köszönöm kedvesek vagytok

2015. ápr. 11. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves vagyok ^^ Én vagyok majdnem az egyetlen 45%-os válaszoló a fogyó - sport rovatokban :))
2015. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenki ért egyet a paleos elveiddel, de én pl bírom a valaszaid, meg a 45%-od alapján már be tudlak azonosítani. :D
2015. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

írj neki egy kicsit a tejről a gluténról a napraforgó olajról és máris vissza fogja vonni a kedves jelzőt:))

de szerintem az is elég lenne neki,ha a hús,tojás mellé köretnek a zöldséget mernéd javasolni a megszokott kenyér,rizs,krumpli helyett:)

2015. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De sosem fogom megérteni a táplálkozásnak-diétának, táp.tudománynak mi köze ahhoz, hogy én pl. kedves vagyok-e?


Eléggé kedvesen is szoktam írni, volt régen hogy nem, de igyekszem emberközeli lenni.

2015. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azért mert itt a fogyiban az a hasznos válasz legtöbbször,ami vagy egyetért a kérdezők téveszméivel,vagy támogatja az őrületét.

a logikus működés,ok okozati összefüggések nem érdeklik őket,a dolog egészségügyi vonulata meg végképp nem.

ezért ha egy 90 napozósnak ezt írja egy válaszoló-

nem tudok segíteni,de drukkolok neked,hogy sikerüljön-akkor 100%os lesz a válasza.

ha meg leírja pár mondatban,hogy mire számítson vele a valóságban,akkor lesz 20%,vagy törlik a modik a válaszát,vagy törlik a regisztrációját.

ennyit számít itt a fogyiban a kedvesség,mert ezt keresik itt érthetetlen módon,nem a valós megoldást.

2015. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!