Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél hónap alatt kemény...

Másfél hónap alatt kemény koplalassal mennyit lehet fogyni? 12-15 kg szeretnek fogyni. Legyszi olyan írjon aki csinálta mar, az egészségtelen tönkre teszi a szervezetet valaszoktol kimeljetek. Köszönöm előre is

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

kemény koplalással nem lehet fogyni

arra jó hogy teljesen szétba..d az anyagcseréd és utána _mindentől_ hízzál mint az állat

2015. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Remélhetőleg senki nem olyan ostoba és szemét hogy helyeselje a koplalásos fogyókúrádat, tehát nem leszel megkímélve az említett válaszoktól.


Az elsőnek igaza van, ha ennyire fogyni akarsz és nem érdekel az egészség, akkor is ott van a mellékhatás hogy belassul az anyagcseréd és utána ha megint elkezdesz enni akkor könnyebben, gyorsabban és többet hízol. Ha meg nem eszel akkor meghalsz. Ennyi.


Azt a plusz 12-15 kg-ot sem másfél hónap alatt szedted fel, lemenni sem fog annyi idő alatt.

2015. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Változó és erről a napokban már írtam pár kisregényszerű hozzászólást, mostanában népszerű kérdés, olvass vissza.

Mondanám, hogy még jobb, ha visszaolvasás helyett (bár lehet a hozzászólásokban pár hasznos infó) egyszerűen normálisan életmódot váltasz, de ez Téged nem érdekel.

2015. ápr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
6%
15 kilót simán. Én evés helyett zsírégetőt szedtem és napi 1-2x egy szelet kenyeret.
2015. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

#4: Ja, fehérje minek is a testnek sok hétig... Ott az izom, megoldja. Oké, gondolhatod úgy, hogy max. megy le izom, majd visszaszeded vagy nincs szükséged rá, de ezzel együtt is a elég durva, hogy pont az egyetlen nem eszenciális makrotápanyagból eszel valamit, a fontosabbakból kb. semmit.

Ismertem olyat, aki koplalt, de azért volt annyi esze, hogy egyen, csak keveset és sokat dolgozott mellette.

2015. ápr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem dolgozni kell mellette pl irodában, hanem sportolni, futni. Én multiásványi anyagot is szedtem, hogy bajom ne legyen, de vigyázz multivitamint ne szedj, mert a B vitaminoktól hízni fogsz !
2015. ápr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Zseniális ez a téma. Egy hét van májusig és mindenki le akar fogyni 10-15 kg-t nyárig. Ezt korábban kellett volna elkezdeni.


Ha másfél hónapig koplalsz akkor olyan tested lesz hogy még cikibb lesz mint ha duci lennél. Kezdj el keményen mozogni és egészségesen enni, nyár végére mindenki elismerően fog beszélni arról hogy milyen jól nézel ki.

2015. ápr. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6: Nem irodában dolgozott, hanem fizikai munkát, irodában tényleg nincs sok értelme :) Nem mindenki hajlandó edzeni.

Csak vitamintól tuti nem hízik az ember, ahhoz azért enni is kell.

2015. ápr. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy hónap alatt jött fel 6 kg. 70 kg voltam nyaron es mindenki dicsért milyen jol nézek ki, nem értettem hetven kilóval hogy miert vagyok csinos en is annak láttam magamat, igaz az hogy nehéz lehet a csontom azert voltam hetven kg? van 80 kgs ismerősöm velem egymagas es full máshogy nez ki o kövér en 76 kg vagyok es nem látnak kovernek az ismerősök, ezért állítom nonszensznek hogy logna a borom. Vallban eleg erős vagyok meg comban derekben es hasban kevésbé. A vállam csak ugy mehetne lejjebb ha összességében fogyok?
2015. ápr. 24. 06:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Amit leírtál annak semmi köze nincs ahhoz hogy miért fog lógni a bőröd, nem is értem hogy hogy kapcsolod össze ezeket.


Azért lógna a bőröd koplalástól mert nem tudja felvenni a gyors súlyvesztés ritmusát és ennek az sem segít hogy nem viszel be megfelelő tápanyagokat.


Az, hogy erős vagy vállban megint egy tökéletesen más dolog, ez alkati kérdés, genetika.

2015. ápr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!