Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúra a leghatásosabb?

Milyen fogyókúra a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
sziasztok 164cm és 63kg vagyok. Már mindent próbáltam hogy leadjak pár kilót de eddig egyik módszer sem vált be valami jól. Tudtok nekem valami jó kis étrendet és tornát tanácsolni ?

2015. ápr. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Eletmodvaltas. 4-5x egyel egy nap. Min 2,5 l viz.Nincs feherliszt, cukor, teszta, peksutemenyek. Sok feherje.Sovany husok(pl csirkemell) salataval, sajat keszitesu tesztaval, esetleg pici rizzsel. A gyumolcsokkel is vigyazz, egyel helyetta zoldsegeket. Nalam egy napi kaja igy nez ki kb.:

Reggeli: zabkasa vagy chia puding, avokados csokipuding, bananpalacsinta, feherje palacsinta, 2-3 szelet egeszseges suti amit elozo nap csinaltam, bananos-csokis-kokuszos bogresuti, ilyesmik.

Tizorai: magok, neha gyumolcs, quest bar feherjeszelet

Ebed:parolt csirkemell parolt zoldsegekkel, fozelek teljes kiorlesu liszttel, toltott cukkini, turo alapu pizza, huha rengetek mindent tudnek most irni, nezegess egeszseges recepteket a neten.

Uzsonna: u.a. mint a tizorai

Vacsi:altalaba valami feherjebomba, pl parolt csirkemell, turo, tojas.

Ami a mozgast illeti kardiozz heti 3x es sulyzos edzest is tarts heti 2x. Ez csak az amit en javaslok, nekem ez valt be.

2015. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, en paleos blogokon szoktam recepteket nezni, bar en nem mindenbe ertek egyett a paleoval ezert neha varialom a receptet, pl hasznalok tejtermekeket. Liszt helyett tokeletes: kokuszliszt(sutikbe), zabliszt, t.k. tonkolyliszt, maglisztek, rizsliszt. Es napraforgo olaj helyett hidegen sajtolt olajakat vagy kokuszzsirt valassz.En a kokuszzsirt ajanlom.

Cukor helyett: xilit, eritrit, stevia, mez, juharszirup

2015. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az életmód váltás jött be.

Kiiktatni a cukros, olajos dolgokat, szinte a kenyeret is teljes egészében, max tk magvas kenyér de inkább az se. Tésztából is kevés max durum vagy tönköly liszt. Napi 5-6x evés+ mozgás

2015. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 25. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!