Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 174 cm és 65 kg. Szeretnék fogyni hogyan kezdjek neki? Egy hónap alatt körülbelül mennyit fogynék?

2015. ápr. 26. 21:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"de vannak 185 magas 85-90 kilóval is jó felépítésű férfiak akik most azért szenvednek mert az a trendi hogy majdnem hogy vékonyabbnak kell lenni mint a lányok."


Á-á. Ők azért szenvednek, mert úgy döntenek, hogy szenvedni akarnak. Tehát ha egészségesek, és emellett mégis az egészséges testük végett képesek szenvedni, akkor azok az emberek bármi miatt képesek szenvedni. Mondjuk mert felkel a nap.. akármi miatt.


Aki a trendekhez akar igazodni, az maga dönt rosszul, csak magában javíthat az ilyen jellegű problémáján, bár lehet ezt csak én látom így.


Én meg szenvedhetnék azon, mert nem vagyok testépítő. De miért szenvednék, ha az én értékrendem eleve más? Más az edzésem, más a táplálkozásom és az egészségtudatom? Miért választja valaki azt, hogy trendek követésén szenved? :D

2015. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Miért választja valaki azt, hogy trendek követésén szenved?"


Oké, légy boldog: biztos mindenki hülye, csak te vagy itt helikopter.

2015. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!