Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudnék fogyni 5 kilót...

Le tudnék fogyni 5 kilót másfél hónap alatt?

Figyelt kérdés

Június közepe fele lesz a beiratkozás, és addigra szeretnék egy kicsit lefogyni. Eddig 68 kg voltam, már leadtam 2 kilót, de szeretnék még vagy ötöt. Ha becsületesen végigcsinálom a heti 3x45 perces tesiórát és naponta gyorssétálok 1 órát, akkor sikerülne? Esetleg próbálkozzak valami mással is? És mit kéne ennem inkább, mit hanyagoljak?

Az értelmes válaszokat előre köszönöm :) 14/l


2015. máj. 1. 11:10
 1/10 anonim válasza:
5 kiló az semmi. Napi 2x kaja délben és 5-6 korul, meg amit itt leírtál és kész. Tudom, hogy ez a diéta mindenféle nagyokosok által ttámadható, de mukodik.
2015. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hanyagold : tészta,mindenféle pékárú,krumpli,rizs,tejtermékek

Egyed : zsír,mindenféle hús,rengeteg zöldség ,gyümölcs is mehet ,tojás


Az,hogy hányszor kell egy nap étkezni eléggé megosztó téma,a nagy többség szeirnt 5-6szor kis adagot,szerintem kb lényegtelen ,hogy osztod el.Nekem nem esik jól ennyiszer enni egy nap ,én szeretem megvárni amig éhes leszek és jóízűen ehetek . Nálam ez napi 2-3 alkalom és még élek,jelentem. Sőt súlyproblémáim sincsenek .

Az étel minősége és a sport a fontos,az elosztás már rajtad múlik.

2015. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem elég ha napi 2x eszel és az sem ha csak gyorssétálsz. Egyél napi 3x legalább, legyen meg a reggeli-ebéd-vacsora. Próbálj figyelni, hogy ne egyél sok szénhidrátot (kerüld a péksütiket, kevesebb kenyeret egyél), ne egyél gyorskaját, inkább rendes húsokat, zöldseget, gyümölcsöt. A gyorsséta mehet kétnaponta, a többi nap inkább fuss, ha az nagyon nem megy, akkor a gyorsséta mellé iktass be otthoni gyakorlatokat. Nagyon jó 20-30 perces gyakorlatsorokat lehet találni a youtubeon. Szerintem meglesz ez az 5 kiló:)
2015. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. !


Napi 2 étkezéssel hízni is lehet :D


Úgyhogy szerintem még picit pontosítani kéne a dolgon.. persze rengetegféleképpen lehet fogyni, és nem azon múlik, hányszor eszik az ember, mert 5 étkezéssel is lehet csupán 1000 kcal-t enni, de 2 étkezéssel is lehet akár 3000-4000 kcal-t.


Most melyik vezet fogyáshoz, az egyéni kérdés, plusz mivel is visszük be a kalóriákat..

2015. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én egy másodikot rendelek délre és késo délután még rátolok egy gyrost vagy hasonlót. Most 2 hét alatt 6 kilót fogytam, de még nem állok le.
2015. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, lehet kalória limitet tartani 2 étkezéssel, meg 10 étkezéssel is. Csak az étkezések száma még nem garantálja sem az ideális mennyiséget sem az összetételt.


Nyilván te személy szerint jól csinálod ha fogysz, de azt mondod egy másik embernek, hogy 2 étkezés, és elkezdenek bevágni tortát-lisztet-cukrot-tésztát brutál mennyiségben :)

2015. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyilván az étkezések száma nem jelent semmit a kalóriabevitelre és a helyes összetételre nézve... De az jó, ha egy kérdésre adott válaszoknál nem a napi sokszor kevés az egyetlen út... Sokaknak az elég rossz ötlet.

Ki kell tapasztalni, hányszor mennyi evés, milyen összetételben, milyen időzítéssel fekszik nekünk. Bizonyos mennyiségű és fajta tápanyagot ugye be kell vinni, de ezen felül bőven van játéktér, nem kell mindenkinek ugyanarra a makrotápanyagra alapozni...


A gyors szénhidrátokat célszerű hanyagolni, főleg a cukrot és a lisztet, a szénhidrátcsökkentés pedig sokaknak bejön.

2015. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, később beszámolok a fejleményekről :)
2015. máj. 1. 18:56
 9/10 anonim válasza:
Na sikerült ? :D
2015. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit későn válaszolok, de sikerült. Jelenleg 54 kg vagyok :) Szóval köszönöm szépen mindenkinek :)
2015. szept. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!