Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék lábból, de...

Fogyni szeretnék lábból, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 167 cm és 50 kg, szeretnék fogyni lábból, viszont nincs időm lejárni futni, nem tudtok este lefekvés előtti tornákat ami besegítene? Vagy,hogy mit kéne ennem, mit nem tapasztalatotok alapján.:)

2015. máj. 2. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy őszintén: hova szeretnél te fogyni?

A súlyod a magasságodhoz teljesen tökéletes, már-már a vékony kategóriához tartozik.


Helyi fogyás nincs!!!


Inkább izmosítsd a lábadat különböző lábtorna gyakorlatokkal. A neten egy csomó ilyet találsz, csak keress rá. Videók is vannak fent.

2015. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, de eléggé x lábam van és szeretném elérni, hogy ne érjenek össze a combjaim:/

Köszi, és az 50 guggolás azért segítene valamennyit? Reggel este

2015. máj. 2. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 50 guggolás az tulajdonképpen egy idő után semmit sem fog érni, mivel a tested hozzá fog szokni.

Végezd fokozatosan, és inkább súllyal együtt is, mivel úgy hatásosabb. És fokozatosan emeld az adagokat.

Biztosan van ásványvizes palackotok otthon. Tölts meg 2-t vízzel és vedd kezedbe mikor guggolsz.

Meg végezz más lábgyakorlatokat is, mert szimpla guggolás az kevés.

2015. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha x-lábad van, akkor max műtéttel érhető el, hogy ne érjenek össze a combjaid.
2015. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!