Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így sikerulhet? Fontos...

Sarah200 kérdése:

Ez így sikerulhet? Fontos (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Dietazom meg csak 1 hete 158cm es 59 kilo vagyok mult heten meg hatvan voltam. Kollegista vagyok igy mindig oda kell figyelnem a mult heten szunet volt igy otthon etkeztem. Egy nap 1000 kaloriat eszem nagyon max.1200-at de azt is nagyon ritkan. Egyebkent a kaloriabazis azt irta 600-at kene ennem de nem akarom az ehezo uzemmodot elinditani. En hiszek a sportban szoval hetkoznap napi rubint reka husz perc hetvege 20 km futas 10. Nagyon akarom milyen kajakat keruljek ki teljesen?heti egy pohar tej vagy tejeskave belefer?? Plussz ma gyros tal volt vacsi de a sult krumplibol alig ettem csak a salit csirkemell hust. Abban mennyi kaloria lehetett a kalkulator szerint nem vagyok tulsulyos ( bar szerintem igen ) igy tenyleg nehezebb a fogyas?

2015. máj. 4. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen drasztikus fogyást állítottál be, hogy 600kalória jött ki?
2015. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem írtad a napi fehérje,ch,zsír összetételt,plusz a koplalás.

nem,így nem fog sikerülni,mert 3-4 naponta zaba lesz.

alap dolgokkal nem vagy tisztában,ha ilyet kérdezel,hogy miket kerülj ki.

amíg ez a tudás nem kerül be a fejedbe,addig ne diétázz.

2015. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!