Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok plussz? Igy sikerulhet...

Sarah200 kérdése:

Ez sok plussz? Igy sikerulhet a fogyas?

Figyelt kérdés
158cm vagyok es 60 kilo. 23%zsir es 36%izom van rajtam. Regen nagyon sokat sportoltam (kezilabdaztam es hip hop) de iden kollegiumba kerultem ami miatt abbahagytam a kezit. Fogyni szeretnek olyan 55 52 kilora. Nem surgos. Csak az etrendel van baj mert a kollegiumban mindig azt kell enni ami van es pl reggel van h xsak egy kakakos csiga van idom pedig nincs kimenni kajat venni. Itthon pentek szombat vasarnap 10-20 kilometer bicikli vagy 10 km futas megvan illetve haserosito gyakorlatok. A koliban lepcsozesre van lehetoseg. Ezek a gyakorlatok segithetnek a combrol hasrol fogyasban? Illetve nagyon kovernek szamithatok? 15/L
2015. ápr. 25. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

emberek!!!

Fogjátok már fel, hogy nincs helyi fogyás, ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz.

és amúgy szerintem nem számítasz kövérnek, átlagos.

Mondjuk az étrendben nem tudok segíteni, mert fogalmam sincs, hogy ez milyen lehet, én tuti nem élném túl, hogyha nem az én reggelimet enném.

2015. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 perc zabkorpát, zabpelyhet készíteni reggel, ha nem is eszed meg rögtön, 1-2 órát kibír a tej, a joghurt, kefir még többet. Veszel csirkemellet, megsütöd, 2 napot lehet a hűtőben (ha nem lopják ki), ebből este tudsz salátát csinálni, másnap délben, este megeszed. Ha van 2 súlyzód, azzal lépcsőn különböző gyakorlatokat tudsz csinálni.
2015. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugrálókötél készítéshez sokféle kötelet, műanyagot be lehet fogni, az is jó mozgás. Műanyag flakonba vizet töltesz, kész a súlyzó.
2015. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy kakaóscsigára és gabonákra lennél kényszerítve. Az ember zöldség és húsevő, küzdj meg a jogodért hogy igazi ennivalót ehess :D


Az élet nehéz, legvégső esetben edd meg egy kolis társadat.. olyan nincs, hogy basszus kakaóscsigát kell enni. Háború alatt oké, búza van. Na de akkor meg nem kakaóscsiga. Ha van kakaóscsiga, akkor nincs háború. Ha nincs háború, akkor azért csak be lehet szerezni valami zöldséget meg húsfélét vagy tojást.. :)

2015. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...vagy ha minden kötél szakad, olajos magvat. A kakaóscsigánál nekem nagyságrendekkel szimpatikusabb.
2015. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!