Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni gyorsan?

Hogyan tudnék fogyni gyorsan?

Figyelt kérdés

Az utobbi fel evben összejöttek a dolgok,ezaltal csak ettem es szinte ki se mozdultam a házból, igy néhány kilo felcsuszott.

Hogyan tudnék fogyni?

Tudom sport es egészséges étkezés. Csakhogy sportot nem sok mindent tudok, mivel mindket labamban bokaszalagnyulas van, vagyis nem eroltethetem meg.Ezáltal futni,táncolni nem tudok. Sétálni is nagyon keveset,mert nagyonhamar elfáradok es fáj.

Mekis kaja0,zsíros,olajok0,cukros etelek0. 1 honap múlva itt a nyár es szeretnék kicsit forma a lendülni.

Ha valakinek van ötleteakkor kéremszépen ossza meg velem! Köszönöm:)

Köszönöm :)



2015. máj. 12. 21:05
 1/4 anonim válasza:
Járj el úszni. Fogyaszt, nem erőlteti meg a szervezetet, növeli a tüdőkapacitást, gyógyítja az asztmát (ha van) és nem utolsó sorban erősít. Én 3 évig jártam, azóta meg van az ott szerzett alkatom, viszont én is "ráhíztam", úgyhogy jövő héttől újra járni fogok. :)
2015. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
SZènhidràt nuku.Vacsi nuku.Uszàs sulyzós edzès talàn elipszis az kimèlő.
2015. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A vacsorát én nem hagynám ki, inkább csak kevesebbet és egészségesebbet ennék.
2015. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gyümölcs, zöldség, kefír, joghurt, csirkemell! Kicsit mozgasd meg a bélműködésed! Csodákra képes :) nekem bevált, 1 percet se koplaltam, és eddig -6 kg két és fél hét alatt :) a lényeg hogy sokat egyél Gyümölcsöt, zöldséget, hogy eltelj vele :)
2015. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!