Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerulhet lefogyni igy?

Sikerulhet lefogyni igy?

Figyelt kérdés

Azt szeretnem megkerdezni, hogy le lehet e latvanyosan fogyni egy nyar alatt?

Napi 2 kemeny vizilabdaedzes (hetkoznapokon, szoval egy heten 10 edzes), mellette ugyelek h mit eszek es iszok, plusz itthon vegzek gyakorlatokat 1-2 orat. Hetvegenket tobbet. Hasizom stb.



2015. máj. 16. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet sokat fogyni ergy nyár alatt, igen. Amit írtál, az jól hangzik (ha nem is világos, mit értesz azon, hogy ügyelsz az ételre, italra...), de nem tudom, mennyi felesleged van, így reális-e a teljes lefogyás.
2015. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem le lehet, bár heti 1kg-nál több fogyás nem biztos hogy jó. Megfelelő étrenddel, zsírégető aerob edzéssel, súlyzós edzéssel, sok vízfogyasztással és elegendő alvással biztos menni fog. Ne felejtsd el a vitaminokat és ásványi anyagokat sem :)
2015. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek en teljesen lefogyni.

Csak mikor szeptemberbe betoppanok az iskolaba az osztalytarsaim eszrevegyek a valtozasokat.

A vizilabda edzom szerint igy napi 2 edzessel egesz nyaron, meg fogok izmosodni, es erosodni. Mig nyar nem lesz, elkezdem az etrendet alakitani. Nyartol sok sok edzes es itthoni gyakorlatok varnak ram hisz lesz idom:) most nincs a tanulas, suli es edzes miatt

2015. máj. 16. 22:14
 4/4 anonim válasza:
Azt még tudnod kell az ilyen edzőtáborokról hogy kva sok kaját adnak szóval vigyázzál ne egyél annyit :D Nekem sikerült 5 hét alatt (edzőtáborban) egy 8 kilót ledobni, bár igaz izom is ment le rendesen.
2015. jún. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!