Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülhet még...

Szerintetek sikerülhet még június végéig leadni a maradék 8 kiló fölösleget?

Figyelt kérdés

februárban kezdtem akkor 82 kg voltam, most 66 kilónál járok, de valahogy beállt a fogyás, pl szerda óta nem voltam nagy WC-n, de úgy puffadok és fáj a gyomrom, hogy az nem igaz.

MI van ilyenkor, most mi baja lett hirtelen a szervezetemnek?


2015. máj. 19. 18:55
 1/2 anonim válasza:
Nézd, én nem tudom milyen fajtát csinálsz, de ha a szervezeted egyszercsak bepöccen rá, akkor lehet most kicsit szintfenntartanod kéne; beállni erre a súlyra valami másfajta étrendel.(szerintem ez szép teljesítmény) és majd ha minden rendben (mosdo..stb) folytatod! ;)
2015. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalt fogyós vagyok. Ha nem eszel rendszeresen akkor leáll a fogyás, koplalással nem lehet. Ajánlom figyelmedbe az útifűmaghéjat (nem a magot), és minimum 2 liter szénsavmentes víz, folyamatosan a diéta mellett. A mostani helyzeteden segíthet.
2016. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!