Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges az,...

Szerintetek lehetséges az, hogy júniusig 20 kilót leadjak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Naponta max 1 órát sportolok.

6 órától nem eszek semmit.



2014. okt. 29. 18:19
 1/5 A kérdező kommentje:
14 éves fiú vagyok, 180 cm és 80 kg
2014. okt. 29. 18:21
 2/5 anonim ***** válasza:
180cm-hez 60kg kevés, 6 után nem evés meg hülyeség, max. 1 óráról meg nem tudni micsoda, elég nagy a szórás.
2014. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Le tudnál fogyni, de nincs rá szükséged.
2014. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szükségem lenne rá mivel hogy a hasam óriási és a combjaim is.
2014. okt. 29. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld azt amit én, tűzz ki magad elé célként, hogy 10 naponta 1 kilót leadsz, tehát nov.10-re legyél 1 kilóval kevesebb mint most, nov.20-ra megint -1 kg, nov.30-ra megint -1 stb...

És ha az adott időpontokra eléred a kitűzött célt, akkor nyári szezonra már jó formában leszel. :)

Írd fel egy füzetbe egy oszlopba

CÉL:

nov.10. 79 kg

nov.20. 78 kg

nov.30. 77 kg

dec.10. 76 kg

...

És amikor ténylegesen ahhoz a dátumhoz értél, írd a kitűzött kg érték mellé hogy ténylegesen hány kg vagy azon a napon, hogy sikerült-e, vagy túlteljesítettél vagy nem sikerült annyira lemenni.

Egyébként ha mellőzöd az étrendedből a zsíros kalória gazdag kajákat, pl. sült krumpli, chips, meg a kenyereket, cukros dolgokat, szépen lemennek a kilók. Főleg te fiatal vagy, még növésben vagy, sokkal több kalóriát felhasznál a tested mint egy felnőtté, vagyis még viszonylag könnyen le tudsz fogyni.

2014. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!