Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni, hogy...

Valaki tud segíteni, hogy miket egyek ha 54 kilóról akarok 45-re fogyni minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Remélem tud valaki segíteni, mert fogalmam nincs mit kéne ennem. Pl ilyesmiket?? [link]


De mit reggelire? Mit ebédre és vacsira?

Főzni nem tudok, illetve mikróm van csak meg vízmelegítőm, tojás+virsli főzőm, nincs tűzhely.

Ez alapján tudtok segíteni?


2015. máj. 20. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nem csak enni kell tudni, hanem mozogni is :) a lényeg a kalóriadeficit. milyen magas vagy? nekem nagyon kevésnek tűnik az a 45 kiló, miért akarsz fogyni?
2015. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mozogni mozgok már, de magában semmit nem ér, miközben az anyám zsíros, magyaros ételeit eszem... erről szeretnék váltani valami jobbra.

164 cm vagyok és az utóbbi 1 évben híztam fel 54 kilóra, de nem érzem így jól magam. Előtte 45 voltam.

2015. máj. 20. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:

45 kg-val már túlságosan sovány lennél, a magasságodhoz pont jó a súlyod.


Tehát vagy zsír-izom aránytalanság áll fenn, vagy testképzavarod van.


Izomerősítő tornák biztos jót tesznek. Reggelire, vacsira mehet főtt tojás, sok zöldséggel. Ebédre hideg saláták, mikróban (ha grilles) tudsz mellé sütni húst.

2015. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne feltétlen a súlyod nézd hanem a testzsír százalékodat is!

Nem mindig a súly számít.


[link]

[link]


Ott kellene elkezdeni az egészet hogy rendbe teszed az étkezésed:Nem eszel,iszol cukros(süti,üdítő,édességet,stb)

Nem eszel lisztes ételeket (pékáru,panírozott húsok)

Se tésztát se krumplit,se nasit meg mindenféle chipseket.


Helyette párolt húst,rizzsel zöldséggel(esetleg extra szűz olívaóljában megsütve)

Reggelire tojás zöldséggel.

2015. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!