Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Képes az ember akkora önuralom...

Képes az ember akkora önuralomra, hogy hónapokig napi 1000 kalória alatti étrenden éljen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az ember sajnos nagyon sok hülyeségre képes

én azt nem értem, hogyha valaki erre képes, az miért nem képes normálisan enni és mozogni, az nem szenvedés és még egészséges is

2015. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Képes. 500 alattira is képes. Sőőt, 300 alattira is képes.
2015. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Képes.


Én is annyin vagyok. Szenvedek, mint a kutya. De akárhányszor az undoritó zsírdisznó testem látom, mindig észbe kapok, és betartom, ha beledöglöm is!


(Emellé tornázom otthon, járok edzőterembe, lovagolok és squasholni is járok, még mielőtt valami nagyon okos beugarna) Laktóz és lisztérzékeny is vagyok, úgyhog SOHA nem is ettem egészségtelen kajákat, még mielőtt valami nagyonokos emiatt is beugtna. Erről ennyit.

2015. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagypapám 85 évesen fogyott úgy 15 kilót, hogy reggelire mindennap egy fél szelet pirítós kenyeret evett egy natúr joghurttal, aztán ebédre is egy kis natúr joghurtot és vacsorára is. (Csípője miatt mindenféle mozgás ki volt zárva nála.)


De a legtöbb embernek nincs ilyen akaratereje, és ezért szerintem felesleges is szemrehányást tenni magunknak. Az emberi test arra van kitalálva, hogy 3-4 ezer kalória ételt emésszen meg naponta (miközben reggeltől estig a zsákmány után rohangál a szavannán, természetesen).

2015. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van, aki sokkal durvábbra is képes. Nekem ez most kicsit nehezen elképzelhető, mivel 1000 kilokalóriát ettem ma (nagyon kicsi térfogatban, leszámítva némi szinte kalóriátlan illúziópudingot) és úgy érzem, kezdek éhenhalni. Pedig ma nekem extra könnyű ez, mert tegnap 3000 fölött voltam...


Persze sokféle ember van. Nekem sosem volt erősségem a kevés evés s elég jól működik a testem éhségjelzése. Szereti, ha megkapja, ami jár neki.

Mások, önszuggesztióval, megszokással vagy bármivel képesek elérni, hogy kérdéseket kelljen kiírniuk a gyk-ra, hogy hogyan tudnának 500 kcal fölött enni, mert ennyivel pukkadásig eszik magukat egész nap. Ez már valami nagyon furcsa szint s nem szeretnék cserélni velük.


1000 kcal valamivel épeszűbb, egy kisebb súlyú embernek egészen kivihető is lehet.

2015. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
#3. te aztán nagyon okos vagy. Nehogy beugasson már valaki igaz? De ha elárulom hogy baromi rosszul csinálod ha szenvedsz mint egy kutya, akkor még te vagy megsértődve. F*ngod sincs az egészről ez messziről látszik. Gratulálok.
2015. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elnézést, válaszolnék az eredeti kérdésre. Képes, viszont nem a kerek számoktól függ a diéta vagy tömegelés sikere.Egy kisebb termetű hölgynek nagyon kényelmes 1000kcal. Viszont egy magas, 120 kilós férfi nem tudja kivitelezni.

A lényeg az, hogy a saját napi kalóriaigényedhez képest csak annyival kevesebbet vigyél be, hogy ez heti 0.5-1kg fogyást eredményezzen. Ez persze megváltozik ha sportolsz, akkor nyilván több kalóriát kell bevinni. De nemtől, magasságtól, tömegtől, életviteltől függetlenül kitűzni egy napi kalóriaértéket szerintem nem jó út a sikeres diétához.

2015. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%

#6: miről nincs fingom szerinted? Hogy attól fogy az ember ha kaliriadeficitben van? Hogy nem lehet csak koplalni,mert akkor izmot kezd bontani a szervezetek? Hogy az ezer kclaom értékes feherjebol, rostbol, és némi szenhidratbol tevődik össze????


Igen,pont a magad fajtát kértem meg előre,hogy ne pofazzon be a semmire,dehát látom,nálatok ez elemi. :D

2015. máj. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem tudom miért szenvedsz mint a kutya, ha meg képben vagy akkor te is leírhattad volna, hogy az 1000 kalória az csak egy szám, és nem annyit kell bevinni, hanem amit egyénileg kiszámol a saját testéhez. Egyébként meg ha ilyen provokatív hozzászólással kezdesz akkor ne csodálkozz ha olyan válasz jön rá ami nem tetszik.
2015. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Márpedig az egészséges, kalóriadeficites fogyás és a koplalással szenvedés két különböző dolog :) Elég tragikusnak tartom, ha valaki keményen keresztbetesz a saját teste jelzéseinek. Nem azt mondom, hogy nincs helyzet, amikor éhezés nélkül nem megy, van, aki ketogén diétában, szolid kalóriadeficittel is pokolian éhes (ez roppant szokatlan eset), de sajnálom az ilyen embereket.
2015. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!