Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni gyorsan?

Hogyan tudok lefogyni gyorsan?

Figyelt kérdés
egy 16 éves lány vagyok,és szeretnék lefogyni.táncolok 3 szoros magyar bajnok vagyok társastáncban.55 és fél kilo vagyok és 173 cm .a csipőmön és a hasamon van egy kis hály.ugyszeretnék kinézni mint a hugom .
2007. nov. 3. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szigorú diétával,mert a mozgás az megvan.

De ezt nem lehet sokáig csinálni mert anorexia lesz a vége!

Lehet a húgod más alkatú mint te és sose leszel olyan.

Próbáld elkerülni a cukros dolgokat és a zsirosat.Ne egyél jóllakásig és inkább sokszor keveset!

Csak könyörgöm ne koplalj,mert annak visszahizás és anorexia ill. bulémia a vége!!!

2007. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
ne egyél: rízset, krumplit, kenyeret és tésztát és soha ne egyél mert akkor érezni fogod hogy már lafogytál.
2007. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszadó kissé primitiv és valószinűleg anorexiás,úgyhogy ne fogadd meg a baromságait!!!

Igenis kell a szervezetnek a szénhidrát csak tudni kell hogy mennyi!Mindenből szabad,csak mértéket kell tartani!

Főleg hogy kell egy 16 éves fejlődő szervezetnek!

(Az elsőt is én irtam.)

2007. nov. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha már evészavarosan is állást foglalunk a kérdésben: nekem anorexiám és bulimiám is van! Sőt kényszerevő is voltam már, sajnos!

A tanácsom, amit szerintem megfogadhatsz, hogy ne akarj gyorsan, bár gondolom verseny miatt kéne. Amit célszerű beszerezni, az egy hullahopkarika, mert az elég profi a has eltűntesében! A csípőre pedig szintén mozgás, dehát te mozogsz! Ami még jótékony lehet, ha edzés elött fahéjolajat kensz a kritikus helyekre! Nekem túl profi módon sikerült lefogynom, majdnem ott maradtam. :((

Az étrendedből csak az egyszerű szénhidrátot hagyd ki (de nem teljesen azt sem!), a többit isten őrizz!

Nehogy beleess az evészavaros élet bugyrába, mert csak a tapasztalatom írom le, nem panaszkodom, de fontos: soha nem fogsz leülni nyugodtan egy tál étel mellé! Semmi se annyira fontos, mint az ember boldogsága!

A hugodra pedig ne akarj hasonlítani, mert te 16 vagy, ő értelemszerűen még kisebb, tehát fejletlenebb, véznább is akár! A tükörben keresd meg az ideális énképed, hidd el, ott van, csak hívni kell! :))))

Ne legyen elsődleges probléma a külsőd!

Sok sikert!

2007. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a tánc nem igazán zsírégető sport fuss ugrókötelezz nálam ez vált be és az úszás

énis régen mindig a húgomra akartam hasonlítani ő tíz éves volt kb én több de most hogy nőiesedett most ő a kövérebb szóval most már nem:D

így is elég sovány vagy ne fogyókúrázz legfeljebb ne egyél csipszet meg csokit meg mekis kaját SOHA.

2007. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedvesem! Neked nem kell fogynod!:) Ez biztos. Tornáztasd meg a neked nem tetsző testrészteidet és gyönyörű leszel. Eszedbe ne jusson koplalni a fogyókúrázók örökös gondjait a nyakadba venni. Élj úgy mint egy 16 éves. Legfeljebb valóban kevesebb kóla és csoki. Vigyáz magadra!:))
2007. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

így:


Sok sikert!!!



[link]


[link]


[link]


[link]


ÉS NE AKARJ GYORSAN FOGYNI !! HOVA SIETSZ??? MEGY A VONATOD???:DDD

2007. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!