Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá megint a...

Hogyan kezdjek hozzá megint a diétához? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja elkezdtem diétázni. Az eleje olyan jól ment látszott is a változás de amikor vége lett a sulinak egyszerűen csak feladtam és elkezdtem zabálni. Nos ebből az lett hogy megint rosszul érzem magam a bőrömben és rossz a közérzetem ráadásul sokszor a hasam is fáj. Vissza szeretnék térni újra a rendes étkezéshez, de amint kajához jutok rögtön felzabálom. Mit tegyek hogy újra kibírjam rossz kaják nélkül és újra legyen motivációm és kitartásom?
2015. jún. 29. 23:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként rendszeresen sportolok, heti 4-szer.Komolyabb fogyókúrába nem rég kezdtem, de valamiért a nyár és az iskola vége nagyon felborította a "rendet".
2015. jún. 29. 23:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor en dietaztam igazabol mindig ettem husokat,ragukat,nem vetettem meg a zsiros,szaftos hust sem... Szoval mindent lehet enni,csak vigyazz a szenhidrattal(burgonya,rizs,teszta,cukor).Helyette Vegyél cukorhelyettesitot,de ne edeskèt,mert wz artalmas,hanem termeszetes edesitoket.
2015. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

épp ellenkezőleg kellett volna lenni :D suliban nehéz megállni 1-1 szendvicset, csokit, üditőt.. itt a szünet sok szabadidő, csak az elején kell nagyobb kitartás, amint meglátsz -1kg-t függő leszel (én igy voltam).

évekig nem tudtam neki állni a fogyókúrámnak bár bajom is volt, hogy akármit tettem nem ment le. Hormon kezelést kaptam és az első pár kg után szó szerint függtem a fogyókúrát :) most tartok a 45. kgnál neked is menni fog csak kitartást :D

2015. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!