Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki? (Többi lent)

Hogyan kezdjek neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok, 181 cm és 102 kg.

Szeretnék lefogyni, de nem tudom hogy kezdjek neki. Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm! :)



2015. jún. 20. 23:20
 1/5 anonim válasza:

Fehér kenyér kilőve, helyette fogyassz teljes kiőrlésű kenyeret, barna kenyeret, stb

Tésztákból is a lehető legkevesebbet

Húsból szárnyas húst fogyassz, leginkább csirkét és pulykát

Rengeteg zöldség. Például reggelire egyél egy szendvicset vagy kettőt (ne éhezz soha, de ne edd magad teljesen tele sem) egyél hozzá sok sok paradicsomot, paprikát hagymát vagy bármi ilyesmit

Cukrot cseréld nádcukorra, barna cukorra vagy xilitre

Este 6-7 után ne egyél, csak zöldséget ha éhes vagy

SPORT! Ez a legfontosabb. Az a legegyszerűbb ha elmész egy edzőterembe kérni egy edzéstervet.

De ha nem akarsz, akkor fuss (kb. 1-2km-rel kezdj, vagy annyival hogy rendesem megizzadj)

Csinálj felüléseket ( nem tudom milyen erőben vagy, de annyival kezdj, hogy érezd hogy csinálsz valamit, kb. 4-5 naponta emeld a számot 5-tel)

Remélem segítettem, ha kérdésed van még, írj nyugodtan

2015. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A felülés helyett inkább lábemeléseket és hasprést javasolnék. Az este 6 után nem evés meg egy hülyeség, egy fehérjedús könnyű vacsorát teljesen simán be lehet mondjuk 9 órára illeszteni (pl. túró, főtt tojás).
2015. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egy hülyeség hát persze

Alvás előtt 3 órával celszerű nem enni

Amúgy meg azt írtam, hogy zöldségeket egyen este

2015. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előzőek jól írták. Én még azt tenném hozzá, hogy szerintem 102 kilós súllyal ne kezdj futni, mert az ízületeid látnák kárát. Először kezdj mondjuk sétával, majd legyen egyre tempósabb séta, és amikor már úgy érzed, hogy menne a futás, akkor az is mehet. :) Nem lesz könnyű, de hidd el, nagyon megéri fogyni, mert hosszú távon csak előnye van.
2015. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony, a jó tempós gyaloglás nem tűnik valami ütősnek, pedig az egyik legjobb sport, amivel fogyni lehet. Én is akkor fogytam a legtöbbet, amikor napi 2-3 órát mindennap sétáltam, és ismerek olyat, aki 25 kilót adott így le. Ha mellette odafigyelsz az étkezésre (első jókat írt: minél több fehérje, minél kevesebb minden más, különösen a rengeteg energiát tartalmazó édességek, tésztafélék), akkor biztos lehetsz benne, hogy megindulnak lefelé a kilók, és ahogy soványabb meg erősebb leszel, lassan futni is elkezdhetsz a gyaloglás helyett.
2015. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!