Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti elegedettek vagytok a...

Ti elegedettek vagytok a hasatokkal?

Figyelt kérdés
36 eves vagyok es van 3 gyerekem... A testem minden resze oke (az en mertekem szerint) kiveve hasam, ami egy kis bucka. Amugy is alma tipus vagyok. Tudom mi a teendo, hogy eltuntessem, csak velemenyekre vagyok kivancsi. Ti baratsagban vagytok a hasatokkal?
2015. júl. 5. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36 évesen 3 gyerek után belefér. :D Bár ha zavar, akkor az jó jel és tehetsz ellene, hogy csinos anyuka legyél, akire lehet irigykedni a szomszéd anyukának. :D 22/f, és én elégedett vagyok. :D
2015. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen teljesen elégedett, kockás :) 15/l
2015. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1 hét múlva már az leszek teljesen:D

De ennyi gyerek után tényleg belefér.

14/L

2015. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Teljes mértékben:) pláne a derekammal:3
2015. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én semmimmel sem vagyok elégedett...
2015. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2 pizza és 1 liter kóla után igen.


37/f

2015. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Egyébként elég arányos testalkatom van, viszont a hasam egy hajszálnyival mindig zsírosabb, mint a többi testrészem, tök mindegy, hány kiló vagyok.
2015. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert az utolsó, makacs kilóim ott leledzenek, de ezen tudok változtatni ;) Kicsit még megy róla le háj, jön fel izom és teljesen okés lesz számomra, azt hiszem.

Lelki problémáim nincsenek miatta s akkor sem fogok pánikolni, ha evés után nem lesz ugyanolyan lapos... 39 évesen az ember azért már okosabb ennél, bár tiniként engem aztán kicsit sem érdekelt az alakom...

A lényeg az egészség, némi erő, fittség, kitartás... Felesleges hájat nem akarok, de amúgy a hasamat olyannak fogom elfogadni, amilyen, ha már nem tudok majd javítani rajta. De izmosan szerintem jó lesz :)

3 gyerek pedig szép teljesítmény, főleg, ha az ember rendesen nevelgeti őket, az még egy kis esztétikai romlást is megér ;) Úgysem vagyunk tökéletesek, de az nem baj. Ha megteszed, ami tőled telik, egészséges életmódban élsz a gyermekekkel együtt, az teljesen jó, messze átlagember feletti...

2015. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi a jo sok valaszt! Az utolso milyen kedves! Erdekes modon amikor 20-as eveimben voltam engem sem erdekelt annyira hogy nezek ki. Szerintem most ertem meg erre.
2015. júl. 5. 16:37
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Én most leszek 39 s most kezdem rávenni magam, hogy gyúrjak :) Valamikor kell... Hosszú, fitt, egészséges életet akarok. Sosem voltam szép, eddig csinos sem, de azt tervezem, hogy idősebben én leszek az egyik legjobban kinéző a korosztályomban ;) A génjeim jók, az idő pedig nekem dolgozik :D Sokan inkább elhagyják magukat, nem értem, pont egyre fontosabb karban tartani a testünket, ahogy idősödünk...

A "tudom, mi a tenndő, hogy eltüntessem" nekem arra utalt, hogy Te is tudod, mit akarsz s azt hogyan érd el s ez igen szimpatikus volt számomra, főleg, hogy ez a témakör hemzseg a sokkolóan buta ötletektől, bár nem tudhatom a Te módszered fejlettségét, az igaz, de nemcsak ésszel levezethető megállapítások mentén reagálok.


Mindenesetre sok sikert! Remélem, nekem is összejön, a hasam a legmakacsabb háj szempontjából, a többivel nem volt semmi gond.

2015. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!