Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így eltűnik majd a háj?...

Így eltűnik majd a háj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos , most fogyókúrázom! Diéta és edzés!

Nincs édesség, kenyér, pékárú, csak vizet iszom stb.

Heti 5-6x 35 perc kardió(video) és 3-4x erősítő edzés: fenék,comb, has és kar.

Így lehet lapos hasam?? Mert én úgy érzem, hogy ugyan akkora a hasam csak keményebb O.o.. mit tegyek??


2015. aug. 3. 14:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés! De észrevettem, hogy picit fogytam mindenhonnan! kb 5 kilótól kell megszabadulnom! Mennyi idő alatt lehetséges?
2015. aug. 3. 14:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Amennyi idő alatt a tested lerendezi. Nincs mágikus út. Megy az ahogy mennie kell.

Hasra tudom ajánlami a plankelést. :)

2015. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
5 kilótól akarsz megszabadulni és hájról beszélsz? Édesem, örülnék, ha nekem is csak ennyitől kéne :D 1 hónap alatt lemegy, ha komolyan betartod az itt leírtakat. Bár.. ha valóban ennyi rajtad a plusz, akkor lehet, hogy nehezebben megy le. Illetve,ha keményen edzel, akkor lehet, hogy kilóban nem mutatkozik meg az eredmény, csak centikben. Sok sikert! :)
2015. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt a centis-kilós dolgot.. tényleg igaz :D két hét alatt fél kilót fogytam, de magamon többnek tűnik. A karom kevésbé lötyög :D feszesebbnek érzem magam picit. Köszönöm!
2015. aug. 3. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!