Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet elérni...

Mennyi idő alatt lehet elérni látványos eredményt ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam, hogy napi 1200 kalóriát kell ennem, ahhoz, hogy a kitűzött időpontra elérjem a kívánt célt. Ezt tartom is, sőt néha még soknak is bizonyul.Figyelem hogy hány gramm fehérjét, szénhidrátot és zsírt fogyasztok. Emellett letöltöttem edzésterveket, súlyzósat és kardiót, amit hetente 3-4x végigcsinálok. 3 hét alatt eddig 3 kilót fogytam.

Még 4 kilótól szeretnék megszabadulni és formásodni szeretnék. Mit érdemes csinálni? Ezzel a módszerrel elérhetek látványos változást? Érdemes lenne esetleg valami táplálékkiegészítővel is megpróbálkozni?

23/L


2015. aug. 3. 21:01
 1/2 Lipton. ***** válasza:

Mi a célod? Gondolom fogyni szeretnél, ha írtad, hogy súlyt vesztettél.

Ha rendesen kiszámoltad a megfelelő mennyiségű tápanyagokat, és be is tartod, akkor nagy baj nem lehet.

Táplálékkiegészítőket lehet használni, sokat tudnak segíteni.

Aminosavak, protein stb...

2015. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még 4 kilót szeretnék fogyni, de szeretnék sportosabb testalkatot, nem kockás hasat, meg feszülő izmokat, csak nem ilyen puding testalkatot, amúgy nem voltam kövér, csak egy kicsi pocak, meg már kezdett a karom és a combom is egy kicsit dagibb lenni.
2015. aug. 11. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!