Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állítólag nem kéne, de fogyni...

Állítólag nem kéne, de fogyni szeretnék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
48 kg vagyok és 163 cm. Tudom, ez se sok, de a combjaim és a karjaim kifejezetten vastagnak találom. Erős csontozatú vagyok, nem pedig az a kifejezetten törékeny alkat. Nagyon szeretnék szép vékony karokat és lábakat. Mit tehetnék? Fogyózni nem szeretnék, mert nem bírnám.. Rengeteget eszek de szerencsére nem hízok. :D Félek, hogyha elkezdenék fogyózni, először mellből fogynék.. Onnan pedig érthető módon nem szeretnék. :D Adnátok esetleg tippeket? Előre is köszönöm szépen.
2010. márc. 8. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is, olyan nincs, hogy erősebb csontozatú vagyok. Az nem sokat nyom a latba, ha egészséges a csontot. Te inkább izmos vagy szerintem. :) Velem is ez a helyzet. Én sem akarok fogyni, csupán egy kicsit átalakítani az izomzatomat. Én jógázok. Néha pilates. Nem olyan régen kezdtem, de én már észrevettem némi változást! Szerintem tölts le egy jóga könnyű gyakorlatos DVD-t és állj neki! DE! az első hónapban mindenképp könnyű feladatokat hajts végre, mert különben nagyon megjárod! Szépen fokozatosan kell szintről szintre haladni! Sok sikert! :)

[link] <-- itt sok fajta tornás dolgot megtalálsz, nem csak jógát ( ha esetleg az nem jön eb neked (:)

2010. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezem.

Két dolgot tehetsz:

-Hallgatsz másokra és nem fogyózol

-Nem hallgatsz másokra és fogyózol


Azt hiszem ezt neked kell eldöntened és vajmi kevés döntésképessége van az itt válaszolóknak.

2010. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hova fogynal edes gyerekem???
2010. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. : )

Igen, igazad van. Inkább izmos vagyok. Végül is 3 évig táncoltam versenyszerűen, amitől a vállam is csúnyán kiszélesedett.. :S És a combom is vastag lett.. Ezen szeretnék változtatni. És a karjaimon.


2. Szeretnék vékonyabb lenni, de félek hogy a mellemből fog lemenni először. :(

2010. márc. 8. 18:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen fogyni szeretnék. Csak vékonyabb végtagokat. :)
2010. márc. 8. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
De van olyan, hogy erős csontozat, ez már az egész pici gyerekeken is látszik. Viszont az erős csontozat nem függ össze a vastag karokkal, lábakkal (hiszen azok az alapból vékony, csontos fajtájú manökenek is erős csontozatúak, mégsem vastag a lábuk), a te esetedben valóban inkább erőteljesebb alapizomzatról lehet szó. Szálkásítani tudsz, amitől optikailag vékonyabbnak tűnhetnek a testrészek. Érdemes lenne személyi edző véleményét kikérni -persze szemtől szembe, nem itt a fórumon.
2010. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :) Várom a további válaszokat.
2010. márc. 9. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, fogyhatsz, de DIÉTÁVAL! Nincs olyan hogy fogyókúra, mert az egészségtelen. Ha meg nem akarsz diétázni mert "gyenge" vagy, akkor ilyen maradsz. Lehet meglepő, de ez van.

kezdet voltam.

2010. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán az agyadban kellene rendet tenni. Ha jó a súlyod, ne fogyózz. Ha nem tetszik valamelyik testrészed, sportolj, masszíroztasd. de ne kínlódj. Vagy ti épp szenvedni szerettek folyamatosan?
2010. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!