Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire lapos hasam lesz?

Mennyi idő mire lapos hasam lesz?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Egy év alatt lettem 98 kilóból 66 kiló a 168 centimhez. Szeretnék még 8 kilót leadni de még így is hatalmasnak látom magam mikor A környezetem szerint már jó vagyok. Aerobikozok és most újra lovagolok. Aerobikból 30 percet, lovagolni több mint 1 óra, és szeretnék jógázni is és abból is 30 perc. Mit tegyek hogy végre lapos hasam legyen? Diétázok elég sanyargatóan már már a családom azt gondolja anorexiás lettem az étkezéseim miatt. (napi 300 kcal). Beiktattam sok fehérjét és kevés szénhidrátot, egy nap 2 liter vizet fogyasztok. Nincs se kenyér, cukor, tészta, rizs krumpli meg a hasonló egészségtelen ételek már több mint 1 éve. Szerintetek mennyi idő mire lapos hasam lesz? A méreteim: derék: 76 cm, csípő: 99 cm. A csípőm az ami nagyon széles :(

2015. aug. 13. 14:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan napi 300kalóriát viszel csak be?? Te tényleg anorexiás vagy, a legnagyobb hülyeséget csinálod.
2015. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Anorexiás vagy, emeld minimum kb 1000-rel a kcal beviteledet, mert jelenleg valószinűleg a békasege alatt van a metabolizmusod sebessége, így nem lehet fogyni, csak eltűnni lassan... A csípőt pedig pont csont adja, abból nem tudsz fogyni max ha egy plasztikai sebész levesz a csontból.
2015. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Sejtettem akkor. De félek az elhízástól, hogy ha megemelem csak rossz lesz. Depresszióm van és pánikbetegségem többször is jártam pszichiáternél, gyógyszert is kaptam. Ez az egy év alatt már a hajam is hullik, a körmöm kezd törni, de mind ezt azért hogy végre kimerjek menni az utcára, a strandra bikiniben. Mindez azért mert lapos hasat akarok.
2015. aug. 13. 14:31
 4/23 anonim ***** válasza:
59%
Egy masodperc alatt: huzd be a hasad!
2015. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
4es ugye tudod hogy szemét vagy? ezt én akartam írni :-D
2015. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
linkelj be neki egy youtube-os "sixpack in 1 second" videot, mert szegenynek totalis testkepzavara van, azt hiszi hogy a lapos has az alapbol olyan.
2015. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A csipkelődő kommentekre nem vagyok kíváncsi. Azt a videót pedig volt "szerencsém" látni köszönöm ;)
2015. aug. 13. 14:58
 8/23 anonim ***** válasza:

Na akkor tudod hogy alapbol senkinek sem lapos a hasa. A fenykepeken mindenki behuzza es rafeszit.


Ne kergess irrealis celokat.

2015. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz? 1300 még mindig nevetségesen alacsony, mi lenne ha ahelyett, hogy sanyargatod magad utána néznél a dolgoknak, hogyan is működik az emésztés, milyen testhez, milyen étrendet kell követni, stb...
2015. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az osztályomban lévő lányok mint 50 kilósak, a tesi öltözőben pedig csak irigykedek rájuk. Lefogytam közel 35 kilót még sem látom a változást, sőt még hatalmasabb vagyok a tükörben.
2015. aug. 13. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!