Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit (t) egyek? Egész nap...

Mit (t) egyek? Egész nap ettem 1 kókuszgolyót,6 almát. Hazaértem, bevágtam fél kiló kenyeret, jó sok vajjal és mézzel. Szét megy a hasam úgy hasogat. Egyébként hízni szeretnék. Ez így működni fog?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem!Ez így nagyon nem jó!Ha hízni szeretnél egész nap egyél sokat, ne pedig egyszerre.Sok csoki+kenyér jöhet, de ne egyszerre, hanem oszd el egész napra.Sok sikert és vegyél be valami haspuffadás elleni gyógyszert, az segíteni fog!
2010. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól,hogy csokit eszel attól nembiztos,hogy hizni fogsz,inkább egészségtelen,elromlik s fogad,magas lesz a cukrod stb...inkabbb egyel normális kaját sokat sokszor,most nem a chipsre meg a coca-colara gondolok,hogy bevagysz belolle 50-el,és kész
2010. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mégis milyen normális finom kajára gondoltok?
2010. márc. 11. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:

pl: ne sajnáld a tésztaféléket.krumplit stb..

ez nem annyira egészségtelen..

De minek akarsz te hízni..Sokan fogyni akarnak te meghízni..

de te tudod.

amugy hidd el ugy is felszaladnak a kilok hogy nem is akarod.

2010. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
160 cm és 43 kg vagyok. Meguntam hogy megbámulnak. Lehet azér bámulnak mert csinosnak látnak de lehet nem.... nem tudom. ezen változtatni akarok.
2010. márc. 11. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól beszél a harmadik. :) Tésztafélék, olasz kaják, minden mennyiségben. Makaróni, bolognai, carbonara spagetti, valami isteni, és kész kalóriabomba, a tejszín, a sonka, a tojás, meg a tészta miatt. Ráadásul ha azt nézzük, sokkal egészségesebb, mint egy adag sajtburger kólával. És mellesleg finomabb is. :)

Tiramisu, garantált hízás.

Persze van az egészséges módszer is:

Sok-sok-sok fehérje... Mondjuk, ettől nem tudom, mennyire lehet hízni.

2010. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te hízni szeretnél, vagy formásodni? Mert ha hájat akarsz, jó úton jársz... De gondolom, te formásodni akarsz. Ajánlom a súlyzós edzést, csodákra képes.
2010. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Izmosodj, ne csak zsírt szedjél fel. HÚS+RIZS!!
2010. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!