Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel tudok...

Milyen módszerrel tudok lefogyni 5kg-t körülbelül 2-2,5 hónap alatt?

Figyelt kérdés
174cm vagyok és 62kg. Szeretnék leadni 5kg-t mert így nem érzem magam. Azonban tanácstalan vagyok, hogy hogyan. Szívbeteg vagyok és a térdemet is műtötték, így meg kell válogatnom, hogy milyen módszert választok a sportoláshoz. Legfőképpen itthon is könnyen végezhető gyakorlatokat szeretnék kérni. Ételekben meg lehetőleg olyan diéta érdekelne, amik itthon is megtalálhatóak általában és nem kell külön költségekbe bocsátkoznom. Köszönöm a válaszokat! :)

2015. szept. 6. 11:04
 1/7 Meridián1 válasza:

Én a helyedben eljárnék úszni, azzal nem lesz gond, ill. ami a legfontosabb hogy figyelni kell az étkezésre.

Alap hogy napi 5 kisebb étkezésre kell gondolni és nem 3 nagy kajálásra. Aztán hogy milyen diétát választasz, az csak rajtad múlik, a net tele van ilyenekkel.

Ami fontos hogy a kalóriabevételt kell csökkenteni, akár a mennyiséget is...

2015. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy evő, 1000 kalóriát sem viszek be egy nap, de ennek ellenére nem fogyok (talán már hozzászokott a szervezetem az évek során?) Az úszás nem megoldható, itt sajnos nincs rá lehetőség és olyat szeretnék, ami itthon elvégezhető, mert nagyon sokat tanulok és az edzés sok időt elvenne.
2015. szept. 6. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2015. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2015. szept. 6. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen gyors fogyáshoz valamit szedni kell. Pl a lábaidat.
2015. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5kg 2,5 hónap alatt pont, hogy nem gyors fogyás:)
2015. szept. 7. 23:24
 7/7 Meridián1 válasza:

Őszintén szólva (nőknél) a 174 cm nagyon jól kijön a 62 kg- al. Biztos hogy ebből fogyni kéne?

Mert ugye mindig az a kérdés hogy fogyni, oké, de honnan: derékból, fenékből? Mert ezekre nagyon célirányosan rá lehet dolgozni otthon végezhető gyakorlatokkal.

Ettől függetlenül szerintem a kajáláson múlik a siker legnagyobb része.

2015. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!