Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki adna tanácsot a fogyásh...

Valaki adna tanácsot a fogyáshoz a következő feltételek mellett?

Figyelt kérdés
Első éves egyetemista vagyok s úgy döntöttem fogyni szeretnék amihez úgy gondolom az egyetem(új élet) megfelelő elhatározást képes adni. Szeretnék ráállni a sportra idővel de egyelőre csak az étrendemen változtatnék. Ez ügyben kérem a tapasztaltabbak tanácsát/tippjét s módszereit. Reggelire mit? Ebédre? Vacsora játszik? Tudom sok ilyen kérdés volt már de valaki csak tud nekem is segíteni.

2015. szept. 8. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sem lehet, mit szeretsz, mivel működsz jól, milyen időzítés passzol a testednek-lelkednek, a körülmények is sokat számítanak, nem mindenki tud mindent megoldani...


A mikor mit és mennyit roppant egyénfüggő. Ne éhezz, az tuti, esti éhezésnek sincs semmi értelme (teljesen rendben van, ha nem vacsorázol, de csak ha Neked így a jó és éhes sem igazán vagy).

A legtöbbünknek jó a szénhidrátcsökkentés, főleg a kenyér, cukor elhagyása előnyös, főleg fogyáskor. Természetesen sokféleképpen lehet csinálni. Még egyszer, túl kevés az infó. Még azt sem tudjuk, van-e felesleged s mennyi...

2015. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egyetem alatt így fogytam:


reggeli:

üres kávé (mert nem tartottam tejet, se cukrot a koliban) 0 kcal


tízórai:

1 danone kefir (az a folyékony, iható) 161 kcal

ebéd:

valamilyen szendó, (szigorúan rozsos, teljes kiőrlésű zsemléből, sok zöldséggel felturbózva) kb 300-350 kcal, attól függ, mi van benne


uzsonna:

1 alma kb 80 kcal

és/vagy

1 banán kb 110 kcal


vacsora:

instant leves (na ez nem egészséges, mert túl sok benne a só) kb 100 kcal


koplalásnak tűnik, de a nasik, amiket tanulás közben elnyammog az ember + a pia, ha buli van...

2015. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Naná hogy van különben nem tettem volna ki a kérdést. Elég robosztus vagyok s erre a súly is rájátszik. 186 cm vagyok s 100 kiló kb. Bármire felelek még!
2015. szept. 8. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáljad ki ezt:

[link]

Ha műxik, nálad is működnie kell.

2015. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány?
2015. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fiú
2015. szept. 8. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Az étrendre azonnal a sportra pedig a lehető leghamarabb állj rá akár ma. Bemelegítés, fekvőtámasz, guggolás. Holnap nézz egy konditermet ez így megy. A jó étrend és a súlyzós edzés EGYÜTT hozza a leggyorsabb eredményt. Jó a magasságod a súlyod sem vészes ráadásul fiatal vagy és férfi és kezdő, neked könnyebb mint egy csajnak a tesztoszteron miatt.


Ezekre állj rá. hús-zöldség, tojás-zöldség, túró este, tiszta víz, kevés rizs, tk. kenyér,zabpehely. Jó ha beszerzel 70-80%-os tejsavófehérjét ez mehet minden reggel zabpehellyel vagy zabliszttel + multivitamin és edzés után is mehet 40g +40g szőlőcukor. Lenmagolaj napi 3 evőkanál. ha kajás vagy mindig hús-zöldség vagy tojás-zöldség vagy tejsavóturmix a turmixot csak vízzel higitsd.


a szálkásító étrendnek nézz utána és egy kezdő edzésprogramnak és állítsd össze az edzésed és az étrended. Jövő nyárra jó vagy

2015. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon - nagyon köszönöm a válaszokat! A sportra megmondom őszintén még nem szívesen állnék rá. A fokozatosság jelszó miatt tényleg elsőnek az étrend ami elsődleges mert abban baromi egészségtelenül jártam el eddig. Nem kifogás de a sporttal annyi bajom is van, hogy sajnos elég sok a magasságomból eredendő testi hibám van(gerinc és egyéb nyalánkságok) ezért gyógytorna javallt egyelőre még szerintem!
2015. szept. 9. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!