Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrába szeretnék segítség...

Fogyókúrába szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van rajtam 50 kg felesleg és leszeretném "adni", azt szeretném kérdezni hogy lenne érdemes leadni?

2015. szept. 22. 18:46
 1/4 anonim válasza:
Állítólag a szénhidrát bevételének csökkentése sokat tesz, vagyis minél kevesebb kenyeret egyél, amit csak tudsz, olajban süss ki és ne zsírban, ha húst eszel, lehetőleg minél több szárnyast és halat, igyekezz a napi táplálékbevitel 50%-át délután 1 óra előtt megenni, és persze vacsorára igyekezz lehetőleg minél könnyebb ételt fogyasztani. Ha erre a pár dologra odafigyelsz, egész szép mennyiséget le lehet adni, és ha emellett még sportolsz is valamit, vagy a tömegközlekedés mellőzésével többet gyalogolsz, az csak még jobban segít a fogyókúrában.
2015. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. szept. 22. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen olaj és milyen zsír...

Az pedig, hogy mikor esszük meg a táplálékunkat, majdnem teljesen mindegy, amennyiben jól érezzük magunkat úgy.


Viszont én is a szénhidrátcsökkentést ajánlom, emberfüggő, hogy mennyire érdemes lemenni.

2015. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen én is nagyon sok mindent kiprobáltam!Mondtak ilyet ojat de semmi nem volt jó.A végén legyengültem és korházba kerültem!Ugydöntöttem abbahagyom.Most egy pár holnapja egy családnál kezdtem dolgozni,ajált egy terméket de nem fogadtam el! Gondoltam ujabb pénzkidobás! Utánna elhivott egy elöadásra ahol emberekkel találkoztam,akiknél bizonyitott!Ugydöntöttem kiprobálom!Most két hete,használom 4-kilot fogytam,remélem sikeres lessz.Mert már belefáradtam.De nem kezdek bele olyan fogyokúrába,hogy ne egyek napokig!Most eszek,jo azért fgyelek!de mégis fogytam.Csak azért irtam le hogy tanulj belöle,mert bele is lehet betegedni! Ha nem figyelsz kimegy minden a szervezetből!Örülök ha segithettem,csak ovatosan!
2015. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!