Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj ha valaki jól érzi...

Az baj ha valaki jól érzi magát 172 cm-esen 65 kg-val és nem akar fogyni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 22:20
 1/8 anonim válasza:
Ez a súly jó! Nem kell fogyni!
2015. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
172 cm és 65 kg? Miért kéne fogynod? Ez egy teljesen ideális testsúly a magasságodhoz. Nincs ezzel semmi gond hidd el! :)
2015. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen OK. Ha elég izom van, akkor ideális is lehet, de ha nem és kicsit teltebb az illető, akkor is lehet szexi vagy legalábbis tetszhet saját magának és a párjának. Ez nem az a szint, ami egészségtelen lenne vagy kövér, kivéve, ha mondjuk izomsorvadt és hájasak a szervei... Ami azért extrém eset. A legtöbb ilyen magasságú ember ezzel a súllyal teljesen rendben van, ha nem is feltétlenül ideálisan karcsú.


De a testzsírszázalék (s a nem) többet mondana.

2015. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már azt a testzsírszázalékot. Ezért van ez az össze-vissza fogyókúra betegség. Lehet valaki szép, csinos 55 vagy 85 kilósan is.
2015. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

". Lehet valaki szép, csinos 55 vagy 85 kilósan is."


Csinos 85 kilosan? Ugyan.

2015. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért hagyjuk a testzsírszázalékot? Nagyon sokat mond arról, hogy az embernek fogynia kell-e, míg a magasság és a súly csak extrém esetben.


Igen, lehet valaki csinos 85 kilósan, egyetértek. Ha elég kicsi a testzsírszázaléka.

Nem feltétlenül nagyon kicsi, láttam már nem izmos, alacsony, 70 kilós szexi csajt, jól oszlott el rajta a súly, de már ez sem ideálisan szép és egészséges, 85 kiló egy nem magas és gyenge izomzatú testen pedig már túl sok hájat jelent.


De a kérdező számai egész jók. Csak az izom, testalkat, miegymás ismerete nélkül nem állíthatjuk, hogy jó az alakja, normális a zsírmennyisége vagy sem...

2015. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
úgy érzem, ez az ideális súlyom, függetlenül attól, mennyire vagyok így "szexi"... voltam ennél 7kg-val több és SOKKAL kevesebb is, de mindig éhes voltam csak a kaján járt az eszem. mégis bűntudatom van, hogy nem vagyok már vékony.
2015. szept. 29. 14:04
 8/8 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, mennyi a testzsírszázalékom, nem vagyok egy fitnesz modell, de nem is tetszik, ha egy lány túl sportos (leszbikus vagyok :D)
2015. szept. 29. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!