Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljam meg az evést?

Hogy álljam meg az evést?

Figyelt kérdés
Könyörgöm segítsetek. Már nem bírom tovább:'( egy dagadék tizenéves lány vagyok. Akinek egyáltalán nem ilyennek kellene lennie. Igaz, voltam mar kövérebb is, de érzem ahogy már feszülnek rajtam a nadrágjaim. Nagyon kellemetlen ez az egész. Thigh gapet akarok, kilátszódó csontokat*-* istenem ez minden álmom. Kérlek adjatok valami tanácsot, hogy teljesülhetne be ez és hogy lehetne valóság:')

2015. szept. 29. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

magassag/suly?


'Thigh gapet akarok, kilátszódó csontokat': neked nem fogyni kell, hanem pszichologus.

2015. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni, amit az első.


Kérdező, ember vagy, enned KELL, fogadd el.

Aki fogyni akar, az is eszik... De nem vagyok benne biztos, hogy neked kell. Bizonyára jóval vékonyabb vagy nálam, testképzavarral és beteges vágyakkal.

Egy egészséges nőnek kell némi zsír és vastagság, nem jó irreális, egészségtelen ideálokra vágyni.

2015. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon igénytelen ám, ha valakin az összes nadrágja lóg.
2015. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hagyd ott a pro-ana fórumokat és menj el helyette biciklizni
2015. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

még ha tényleg lefogynál extrém módon, akkor sem biztosítja semmi a Thigh gapet, mivel ahhoz genetika kell, hogy úgy tapadjanak az izmaid... ha neked más, akkor soha a büdös életben nem lesz lyuk a lábaid között...

egyébként meg nem kell "megállni az evést" egyszerűen meg kellene tanulni enni...

[link]

2015. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, kérdező, az idő neked dolgozik. 50 éve ugyanez a száraz kóró stílus volt a divat. Aztán elmúlt, és a husisabb nők jöttek divatba. Most is ez fog történni.
2015. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!