Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon sok,...

Szerintetek ez nagyon sok, amit ma megettem?

Figyelt kérdés
Tehat a mai adag: 1 szelet nutellas kenye, 4 turorudi, 2 csokis palacsinta, es egy felso-also csirkecomb fel tal tesztaval.

2015. okt. 2. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem mennyiség, hogy tál, bár a szelet sem egyértelmű.

Nem szereted a zöldségeket vagy csak ilyenre sikeredett a nap, mert édességre vágytál? Bár a csirke mellé elfért volna, de persze nem mindenki ilyen zöldségfanatikus, mint én.


A nehezen megsaccolható mennyiség mellett azt sem tudhatjuk, mi a célod és mennyi az energiaigényed. Van, aki 3000 kcal mellett fogy tempósan, mert kemény fizikai munkát végez, sokat edz s ennek megfelelően izmos is...


De hogy rengeteg volt a szénhidrát, nem a legjobb fajtából, azt szerintem elfogultság nélkül mondhatom. Túl sok cukor és búza.

2015. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem adtál meg magadról semmilyen adatot, de ezek alapján egyértelmű, hogy ez egészségtelen és valóban sok a szénhidrát, cukor. A nutellás kenyér inkább legyen egészséges szendvics teljes kiörlésű pékáruból, a túrórudi helyett válassz inkább gyümölcsöt, esetleg müzliszeletet, ha már palacsinta, akkor legyen zabpalacsinta sovány túróval töltve, a csirkecomb jó, de inkább zöldségeket, barnarizst vagy bulgurt fogyassz mellé. :)
2015. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem ez neked mégis milyen nap volt? Csalós? De akkor mérd kérdezed hogy sok e? Diétás nap? Annak semmiképp se mondható függetlenül attól hogy hány kcal vagy sok-kevés e.

Ha fogyni szeretnél akkor felejtsd el a nutellát a fehér kenyeret a túrorudit a csokis palacsintát meg a tésztát. Ezek nálam mind tiltólistásak. Egyél húst zöldségeket gyümölcsöket magvakat joghurtot túrót, ne egyél cukros olajos lisztes cuccokat. Kenyérből max tk tésztából is max tk/durum. Igyál sok vizet, kezdj el mozogni. Nem olyan nagy ördöngösség a helyes életmód

2015. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Kinek mi a helyes életmód. Nekem a tk is ugyanaz a gluténes cucc, max. egyeseket jobban laktat és lassabban szívódik fel, ez előny, de ugyanaz van benne, mint a fehérben, egy kis plusszal.

Erősen megoszlanak a vélemények, mi egészséges, mi jó fogyáskor, s rossz étrenddel is lehet éppenséggel fogyni, max. nehezebb és nem érdemes, főleg, ha az embert az egészsége is érdekli.

S nem is mindenkinek ugyanaz jó. Van, aki rosszul lesz a tk kenyértől, mást csak lenyom és amúgyis utálja az ízét, megint másnál bármi is történik belül (nem vagyok szakértő, nem tudhatom), az adott személy boldogan elvan vele és jól érzi magát mellette. Kinek sok szénhidrát kell, kinek kevés, itt már nem állíthatjuk, hogy egyetlen helyes út van.

2015. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!