Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás formálja az alakot?...

Futás formálja az alakot? Mennyit fussak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A combodat formálja.Napi negyed órát.
2015. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Negyed óra...grat...Legalább 40 percet folyamatosan, megállás nélkül, így lehet fogyni vele, természetesen megfelelő étkezéssel. Max a lábadat formálja, meg ugye ha fogysz, akkor az meglátszik mindenhol. De ha nem fogyni akarsz, akkor inkább más, erősítő gyakorlatokat csinálj, ugye lábra a guggolás az alap.
2015. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze aki eddig sosem mozgott egyből 40 percig fusson vagy bele se kezdjen grat.

Tök mindegy mennyit futsz, csak csináld rendszeresen. Ha eleinte másfél percig bírod akkor addig. Én két hónap alatt 20 perc folyamatos futásig jutottam el és leadtam 6 kilót. Persze hasznos ha közben egészségesen is étkezel

2015. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A megfelelő étkezés a legfontosabb, a futás csak a lábadat fogja formálni.
2015. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy ne kezdjen bele, én sem 40-nel kezdtem, hanem 25-30-cal, és szépen feltornáztam, most majd jön az 50. De azért a 15-20 perc, nem sokra elég, a te 6 kilód is inkább az egészséges étkezés számlájára írható, illetve, valakinek "aki eddig sosem mozgott", annak tényleg használhat, de hosszútávú cél ne legyen már, hogy napi 20 perc és kész... [link]
2015. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!