Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem hogy...

Szerintetek van esélyem hogy jó alakom legyen?

Figyelt kérdés

170cm vagyok és 56kg minden nap futok 8-10km-t, heti 3 kézilabda edzésem van. A táplálkozásom viszonylag egészséges de azért nem vagyok olyan elvakult hogy nem eszek meg egy szendvicset csak mert a kenyér szénhidrátdús. Csokit is eszek ha megkívánom. Átlagosan 1600-1800kcalt eszem. Az lenne a kérdésem hogy mit csináljak hogy fogyjak pár kg-t? 52kg szeretnék lenni.

Köszi az értelmes válaszokat!:)


2015. dec. 13. 15:03
 1/5 anonim válasza:
jóga. dinamikus fajtából. napi 10 15 perc surya-namaskara (napüdvözlet) teljes átéléssel hihetetlen alakot formáz
2015. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék napi 10perc napraintegetés milyen bomba alakot ad. :D
2015. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ez egy gyaorlatsor te agyhalott nézd meg a neten ha már fingod sincs miről dadogsz, kedves amőba barátom.
2015. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom Kva jól nézel ki tőle, főleg, hogy megnéztem neten, ez kb 10 perc nyújtás, hogy ettől nem változik semmit az alakod az is biztos.
2015. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne fussál ennyit, mert nem marad popsid. inkább guggolj súllyal :P
2015. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!