Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kicsivel több mint 1...

Erős Krisztina kérdése:

Egy kicsivel több mint 1 hónapja tornázok, és diétázok (nem zabálok) Már csak egy nagyon kevés felesleg van rajtam! (nem voltam kövér, csak szülés utáni+) Has+csípő! Szeretném leadni még ezt a kevés felesleget! Sajnos az anyagcserém sem gyors?

Figyelt kérdés
A zöld tea nem használt!Segítsetek!

2016. jan. 2. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Csináld tovább. Egy hónap az semmi a változáshoz.

Nem kell semmi csodaszer.

Ha van lehetőséged, mozogj többet, az is jót tesz az anyagcserének.

2016. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!Természetesen folytatom!!!Igazából hasizomgyakorlatokat végzek különböző variációkban!!!Remélem elég lesz!!!Persze a változást 2-3 hónap múlva várom!!! :-)
2016. jan. 2. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akard gyorsítani a fogyást, ha már fogytál, és folytatod, amit eddig, akkor lemegy az a kis felesleg még. Van, hogy egy időre megáll a fogyást, de majd újra megindul, türelem. :) Nem kell semmilyen csodaszer.
2016. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csak hasizomgyakorlatokat végezz, az csak egy kis részét mozgatja meg a testednek.

Végezz más gyakorlatokat is. Fenék, láb. Ezeket lehet mindenféle eszköz nélkül is. De vehetsz egy-két kézi súlyzót is és akkor karra, hátra, vállra is tudsz csinálni gyakorlatokat.

Neten is van egy csomó videó.

2016. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!! :-)

Igen én is úgy érzem,hogy megállt a fogyás!!!

Még csak annyi,hogy ugrókötelezek is és + hasizomgyakorlat-ok!!!

Még egyszer köszönöm a válaszokat,és a bíztatást!!! ;-)

2016. jan. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!