Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen, sikerülhetne?

Ez milyen, sikerülhetne?

Figyelt kérdés

suli 2 szendvics,teljes kiörlésű kenyérből,vékony felvágottal,ebéd a suliba,itthon meg már csak gyümmi,és persze ásványvíz egész nap.váltogatva minden nap vagy torna vagy futás 40 perc!!!1 hónap alatt íg sikerülne jó kis alakot elérnem??

kb.5-6 kg a felesleg,de nem a mérleg számít igazából,hanem a látvány.előre is köszönöm.és nem olyan válaszokat kérek,hogy milyen diétát használjak" inkább,hanem hogy erről mi a vélemény.és hogy mennyi idő alatt kb.május június???(1 hete csinálom)


2010. márc. 25. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

ez szerintem totál nem jó, az a része hogy otthon már csak gyümölcsöt és ásványvizet iszol mert ezt ha abbahagyod és visszatérsz a normális étrendre akkor visszajön.

Szerintem a reggelid az okés, otthon ebédre edd ami van ebédre, utána ha megéhezel gyümölcsöt egyél és 16:00óra után már semmit se. Ez könnyebben betartható.

2010. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már,nemazért,de én ugyan ezt mondtam.:) csak a 2xi ebédet hagytam,ki...de inkább úgy csinálom,hogy itthon vagy műzlit eszek még,vagy kis kenyérrel sok zöldséget sajtot stb...
2010. márc. 25. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van tényleg ezt mondtad.Nem láttam azt hogy a suliba ebédelsz!:)
2010. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na akkor jó.:)szóval talán menni fog?:):)ja és köszi
2010. márc. 25. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog menni, mert ha nem vacsorázol, lelassul az anyagcseréd, nem fogsz fogyni. Vacsira: saláta és hús. Szénhidrátot már ne egyél.
2010. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne 16 után, már 12 után ne egyél. Ti kajak kibírtok 5-6 órákat kaja nélkül?? Enni kell este 8kor is, ne koplalj. Gyümölcs már rossz, nem ártana fehérjét is enni naponta mert leég rólad az izom...
2010. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!