Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 14 éves lány vagyok és most fogok új gimibe menni, de nagyon szeretnék lefogyni. Sok időm sajnos nincs. Tudtok mondani valami laktató de egészséges kaját? Mit tudnátok ajánlani? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2016. jan. 4. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, tojás zöldséggel. De minőségi hús is lehet zöldséggel... Nem baj, ha zsíros, anélkül elég kevés kalóriát adna, lehet, hogy az a célod, lehet, hogy nem.
2016. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A korodból kifolyólag nem ajánlatos drasztikus diétába kezdeni, mondjuk senkinek sem. Nem egészséges és nem lehet hosszú távon tartani. Azt nem írtad, hogy mennyit szeretnél fogyni és hogy mennyiből. A legfontosabb, hogy egyaránt oda kell figyelni a kajákra és a mozgásra. Fogyni, vagy formába maradni nem lehet az egyik nélkül sem.
2016. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én azt ajánlom, hogy sok zöldséget, gyümölcsöt egyél, és gyümölcsből egy nap legalább 5 félét. Ha pedig zsírt is szeretnél égetni, akkor ne fuss, mert az nem nagyon segít, hanem inkább otthon, helyben elvégezhető gyakorlatokat végezz! Csak is olyan élelmiszert fogyassz, melynek a szénhidrát/cukor tartalma 50% vagy alatti. Ez fontos! Tojás, barna kenyér, zabpehely, müzli megfelelhet reggelire. Ha nap közben megéhezel, kapj be néhány aszalt gyümölcsöt, de ha nagyon édesszájú típus vagy, akkor egy müzliiszelet sem nagy kalóriabevitel. Ebédre valami natűr hűs, burgonya rizzsel megteszi. Vacsora meg akkor mondjuk zöldségsaláta tejföllel.
2016. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!