Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek használt a tojás diéta?...

Kinek használt a tojás diéta? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az unkokahúgomnak "használt", 15 kg-mal lett kevesebb, mert olyan májgyulladást kapott, hogy hetekig kórházban kellett lennie, jóformán nulldiétán.
2016. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem követem mások agymenéseit, amúgy már sokszor leírtam, de röviden akkor itt is:

Nem a legrosszabb nőimagazinos "diéta", a tojás jó cucc, de egyrészt koplalós, mint minden nőimagazinos, másrészt tele van random elemekkel, amiknek sok értelme nincs (kávé), harmadrészt sokszor nincsenek mennyiségek, így ha rákényszerítenének, igencsak tudnék kalóriatöbbletben enni, engem nagyon nehéz koplaltatni...

Plusz személy szerint nekem nagyon tojásszegény, legalábbis egyes napok.


S persze aki nem szokott hozzá az ilyen étkezéshez, az akár ki is készülhet tőle. Én bírnám, ha hozzádobhatnék még napi 5 tojást (s elég nagyvonalúan bánnék az adagokkal, ahol nincs mennyiség), de saját magam sokkal jobb étrendet össze tudok állítani magamnak. Egyeseknek pedig jóval nagyobb kalóriaigényük van, mint nekem, na azoknak különösen ártana a nekik kemény koplalás.

2016. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második válaszolóval teljesen egyetértek, de azt még hozzá tenném, hogy az ilyen mennyiségű fekete kávé, annak, aki nincs hozzászokva rosszullétet okoz..
2016. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, én sok kávét iszom, nem értek hozzá. DE még én is utálnám, ha kötelező jelleggel előírnák nekem, minden ok nélkül. Mire jó az? Nekem annyiban segít a kávé, hogy ki tudom tolni vele az étkezést (de van is benne egy kis kalória, feketén sosem ittam meg, max. kényszerből fájdalomcsillapítóként). Aki pedig nem kávézik, az ugyan minek tegye, csak mert fogyni akar? Semmi logikát nem látok benne. Főleg eleve kissé koplalós diétánál.
2016. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt semmiképpen nem csinálnám, de ha már ezt akarod, akkor csak reggel igyál kávét, nem fog minden étkezésnél meghajtani, tehát nincs értelme ennyit inni, viszont ekkora mennyiségben egészségtelen és dehidratál, este pedig főleg nem túl szerencsés kávét inni. Az étrendet bármennyi zöldséggel kiegészítheted, mivel abban alig van kalória, viszont vitamint, rostot tartalmaz, így az anyagcserére jobb hatással lesz, mint a kávé és annyira szenvedned sem kell az éhségtől. A legjobb blansírozva enni a zöldséget, felforralt vízbe (közben is forrjon) 2-3-4 percre teszed a zöldséget (az idő, attól függ milyen zöldséget használsz), így benne marad a vitamin.
2016. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!