Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás mentort keresek!...

Fogyókúrás mentort keresek! Van olyan, aki szívesen segítene?

Figyelt kérdés
43 éves 100 kilós nő vagyok, nagyjából a súlyom felét kellene leadnom. Szükségem lenne egy olyan személy segítő támogatására, aki már végigment ezen az úton és el tud látni tanácsokkal, biztatással. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy a következő évben hetente egy-két e-mailt váltanánk, amiben én beszámolnék arról, hogy mit tettem, ő pedig véleményezné, esetleg javaslatokat tenne, hogy hogyan tovább. Tudom, hogy ez idő és energiaigényes, de anyagilag nem tudom honorálni az erőfeszítéseket, tehát olyan embert keresek, aki önként, lelkesedésből is szeretne segíteni.

2016. febr. 12. 05:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyere a hoxa.hu-ra, vannak fogyis társaságok, be tudsz csatlakozni.
2016. febr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, a fogyókúrás fórumokat neked találták ki. Ott nem is csak egy, de egy csapat támogatód lesz, cserébe persze te is támogatod majd őket. :)

Hoxán vagy nlc-n nézz ilyen fórumot, esetleg indíts te egyet :)

2016. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!