Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyedül egyszerűen nem merek...

Egyedül egyszerűen nem merek konditerembe menni, hogy küzdhetném ezt le?

Figyelt kérdés
Elkezdtem diétázni és itthon edzeni mellé, de elszeretnék járni kondizni is. Találtam tőlem 5 perc sétára (!!!!) egy konditermet ahol van szauna is, és a havi bérlet nagyon olcsó. Nagyon szeretnék menni de mivel (még) elég kövér vagyok félek, hogy kinéznének, kiröhögnének... mit tegyek? Azon kívül, hogy fogyjak le, mert az nyilván folyamatban van.. :D
2016. febr. 13. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg valakit rávenni, hogy menjen veled. Egyedül én se mertem évekig elmenni, most végre találtam partnert, így már jobb. Bár így is ciki néha, hogy fogalmunk sincs, hogyan kellene edzeni.


A másik verzió, menj el vezetett edzésre. A legtöbb helyen szoktak tartani többfélét is, ott pedig ott az edző és mindenki rá figyel, nem rád.

2016. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem néznek ki. És nem is röhögnek ki.

Mindenféle emberek járnak konditermbe. Nem csak tökéletes testűek.

Egyébként meg a legtöbb ember magával van elfoglalva, csinálja az edzését és nem másokkal foglalkozik.

2016. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
félsz hogy megvernek? ez sajnos benne van a pakliban.
2016. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mondj egy olyan nagyon hülye edzőtermet ahol megverik az embert.
2016. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress egy személyiedzőt aki segít az elindulásban.
2016. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!