Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mennyit fogyhato...

Blau1999 kérdése:

Mit gondoltok mennyit fogyhatok ezzel?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves vagyok 160 cm és 60kg és végre tényleg belekezdek egy fogyókúrába és ki is találtam egy azt hiszem egész jó kis tervet hozzá de az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mennyire lenne eredményes? Mennyit fogynék vele mondjuk egy hét alatt? Vagy kettő alatt? A tervem így annyiból állna, hogy nem fogyasztok szénhidrátot a reggeli piritóson kívül és nem eszek cukrosat vagy üditőket pl. Nagyon sokat iszom és reggel éhgyomorra mindig megiszom egy meleg vizes citromos mézes löttyöt mert nagyon sok helyen olvastam, hogy milyen hasznos a fogyókúrában is. Ezenkívül youtubeon találtam rengeteg 5-10 perces edző videót úgyhogy reggel és délután egyszer elvégezném a 15x perces videót. Kb ennyi lenne. Mit gondoltok ez hatásos lenne? Nem akarok nagyon szigorú diétákat követni és éheztetni sem akarom magamat csak eltüntetni a kis zsírpárnácskáimat. Köszi előre is a válaszokért :)
2016. febr. 13. 22:12
 1/4 anonim válasza:
Eredményes fogyást csak megtervezett étrenddel és rendszeresen végzett aerob mozgással lehet elérni. Az egyszerű szénhidrátbevitelt minimálisra kell csökkenteni, de semmiképp se gyötörd magad koplalással. Az alak megtartása szerintem legalább annyira fontos, mint a súlyvesztés. Minden nap jó lenne legalább egy háromnegyed órát aerob mozgással eltölteni, de erre vannak a szakértők által írt cikkek neten :D
2016. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor mit tervezel enni? Amugy amikor abbahagyod majd, és elkezdesz normalisan enni akkor visszajon ami lement, ha nem tobb..
2016. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az étrendedről alig írtál valamit, így csak azt tudom, hogy reggel szénhidrátbombát eszel s cukros lötyit iszol hozzá. Ez eddig nem biztató.


Nem tudok mit kezdeni azzal a valótlan állítással, hogy utána nem eszel szénhidrátot, mivel nyilván eszel. Lehet, hogy nem eszel kenyeret és tömény cukrot, de szerintem láttam már olyat is, aki még a gabonás étkezését is szénhidrátmentesnek nevezte. Persze az azért ritka.


A mozgás pici (azért a semminél több, nem arról van szó, csak hogy rengeteg kalóriát ezzel még nem égetsz), az étrend ismeretlen. Ha tényleg kevés szénhidrátot eszel a reggeli után, akkor is ehetsz túl sokat.

Ha elég keveset eszel, akkor fogyhatsz, heti 1 kilót ennyi mozgással koplalás nélkül nem fogsz, fél még elképzelhető, ez sok dologtól függ.

2016. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Ha az étrendem kicsit tyhúlságosan nagy vonalakban írtam le akkor még hozzáírok. Reggel mindenképpen ennem kell egy falat valamit mert az úgy nem megy, hogy reggel máris energia nélkül indulok. Szakértők és fitneszguruk által kimondott tény, hogy ha iszol éhgyomorra egy pohár meleg vizet benne citrommal és egy kiskanál mézzel az rendkívüli módon megdobhatja az anyagcseréd és még sok energiát is ad a citrom miatt. 2# Szerintem abból amit leírtam egyáltalán nem az vonható le, hogy nem fogok semmit sem enni. gyümölcsöt, húst, párolt és nyers zöldségeket, mozarellát, salátát és még annyi minden olyan dolog van ami maradt annak ellenére, hogy offolom a cukrot és a szénhidrátot, mint például a kenyérféléket, tésztát, rizset, krumplit. Meg egyébként is úgy tudom, hogy a fogyás alapelve, hogy a tested soha ne éhezzen csak egészségesen táplálkozz és gyakran egyél keveset. Valamint megemlítem megint, hogy sokat fogok inni mert sajnos eddig egy nap alig ittam meg fél liter vizet és az anyagcserém bánja. Sajnos mivel gimis vagyok csak ennyi időm van ezekre plusz heti 5 tesi meg hétvégén egy fél óra futás. Ez így is a többszöröse annak, hogy egyébként nem sportolok vagy edzek semennyire sem.
2016. febr. 14. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!